Autor
Wiadomość

Młody

Redaktor

• 07-03-2015 23:41

Dobra, czas żebym też się przedstawił

Jestem Michał i mam 27 lat. Pochodzę ze Śląska, a konkretnie z Dąbrowy Górniczej. Moją przygodę z Tekkenem zacząłem od salonu gier, który znajdował się na moim osiedlu. Na jednym z automatów był Tekken 2 i już wtedy brylowała "kosa, łokieć" Pawełka. Następnie, kiedy rodzice kupili mi PSXa to molestowałem T3 ile wlezie (na dodatek w japońskiej wersji, gdzie zamiast nazwy ciosu były krzaczki), mimo, że nie miałem pojęcia czym są juggle, backdashe, karanie itp.  Już wtedy bardzo polubiłem granie Xiajką, którą gram do dzisiaj.

Na poważniej zainteresowałem się Tekkenem w momencie, kiedy na kanale, bodajże 'Hyper', albo czymś co było wcześniej (ale nazwy nie pamiętam) była puszczona wideo relacja z jakiegoś turnieju Tekken 4 z komentarzem. Wtedy zacząłem się dowiadywać o tym jak w to naprawdę się gra, że jest scena tej gry i to wcale nie taka mała. W momencie premiery Tekken 5 na PS2 zacząłem grać w tą grę, a nie tylko wciskać guziczki, a potem również postanowiłem jeździć na turnieje i tak poznawałem coraz więcej osób związanych ze sceną Tekkena.

Wątpię, że w teczkę będę jeszcze kiedyś wygrywać, bo nadal sporo mi brakuje, ale mimo wszystko wyznaczam sobie coraz ambitniejsze plany minimum na turniejach. Gram, bo lubię i dużą satysfakcję mi daję, jak widzę postępy w swojej grze i jak inni widzą w niej postępy.

Od jakiegoś czasu staram się bardziej angażować w samą scenę organizując turnieje, czy będąc Redaktorem TekkenTej i TekkenPRO.pl.

Będę wdzięczny za każdy feedback mojej działalności.

Peace

Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!