Autor
Wiadomość

Caradolph

Użytkownik

Moim zdaniem powinni wrzucić Julię, Ninę, Lei'a i Lee ze starych. Boba nie będzie na 100%, bo ta postać zepsuła tę grę (wyobraźcie sobie co by było jakby w tagu miał d/f+2 wybijające na "zwykła"). Imo Lucky Chloe to bardzo fajna postać pod względem stylu gry, choć wolałbym żeby to była po prostu dobra 16tka bez przesłodzonych elementów albo zupełnie inna postać, którą też się gra na just frame'y. O Lee się boję najbardziej, bo jest Shaheen, który niebepiecznie przypomina metrosa pod kątem movelisty (f+2,1, slide itp.). Armor King byłby dobry do powrotu, gdyby nie to, że King dostał jego f+2,1 i d+3, co znaczy, że raczej namcolce nie pokuszą się o wrzucenia drugiego kota. 

Jeśli mają być jakieś nowe postacie to:

1. Zupełnie nowa laska, która zabrałaby ciosy Jun i zastąpiłaby całkowicie nowym movesetem, to co Jun dzieli z Aśką. Albo laska, łącząca rzeczy Jun z Kunimitsu.

2. Facet albo laska walcząca Krav Maga tudzież innym twardym stylem walki, którego jeszcze nie ma (coś a'la Vanessa z Virtua Fighter, to by kosiło majty).

3. Postać, która miałaby charakter w stylu Yuri Boyka z Undisputed. Taki da mołst komplit fajtyr yn da łerld cool  MMA, ale nie nastawione na "luja na łazarskim rejonie" jak Marduk, tylko na efektowną mieszanką sztuk walki z saltami do tylca i roundhouse'ami kipiącymi potęgą RFF 3~4 Hwoaranga. 

Poza tym skoro planują TxSF jednak wydać to mogliby gościnnie chociaż włożyć jako bonus jakiegoś Ryśka. 

Areny są zajebiste, muzyka także, szczególnie ta w dojo. Nie jestem wielkim fanem Electro House'ów krzyżowanych z Dubstepami, lecz coś takiego podoba mi się piekielnie. Chciałbym jednak żeby wrzucili kilka remake'ów starych aren. Przede wszystkim marzy mi się straszliwie zobaczyć remake Chicago z pierwszego Tekken'a z odświeżonym OST'em, który miałby w sobie ten synthpopowy vibe jak wersja Arrange. Poza tym arena Kaza lub Devila z T2 (nieograniczona ofkoz!). No i kurka wodna areny Lei'a, Eddy'ego i Niny z trójki. To by zamiotło na amen! 

Co do online - tak jak kiedyś mowiłem: TOURNAMENT MODE (DE,SE,grupy), ogłaszane ligi i turnieje online na bieżąco przez Namco, a nie że te bakłażany zleją na maksa temat i WTF działaj sobie samo, dopieszczony kod sieciowy, zmodyfikować world arenę do takiego lobby, jakie było w Mortal Kombat 9 (nie wiem jak to wygląda w X); jak ktoś robi prywatny pokój to żeby była opcja żeby wszyscy gracze mogli grać na raz między sobą a coś a'la King of the Hill zrobić oddzielnie. Poza tym moje małe życzenie osobiste. Niech zrobią coś takiego jak w VF5 - wybierasz postać zanim wejdziesz do lobby, co znaczy, że jak chcesz się ogrywać na jakąś postać to znajdujesz gracza, który będzie nią grał i jedziesz ile wlezie. Czemu oni są tacy gruchnięci, że o takich rzeczach nie pomyślą. Niech wreszcie wyjdą z tego letargu i...

...dadzą nowe stroje wszystkim postaciom,  a nie tylko Mishimom

Life is like a piano. The white keys show happiness, the black keys show sadness. But as you venture on life's journey, remember that black keys also make music.

Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!