Autor
Wiadomość

Misiek

Użytkownik

Jak wyjdzie na PC to zaraz sami gracze mody zrobią poprawiające grafę, dorzucą Goku do rostera, jakiś zbok zrobi mod dla postaci nago, inny dorzuci areny bossów z Dark Souls itd... nie chciałbym cross-play'a żadnego.

Ja do grafiki nic nie mam, nie jest dla mnie najważniejsza. Mam nadzieję, że cała customizacja i itemy to nie będzie odgrzewana copypasta z TTT2. Te same, nierzadko, głupie itemy, mały wybór (5 tysięcy magicznych różdżek, 100 różnych znaków drogowych na plecach i takie tam). Ciekawa byłaby możliwość tworzenia itemów przez graczy, coś jak Workshop w DotA'a. Gracz tworzy item, który spełnia dane warunki (nieobraźliwe, poprawne moralnie...), wrzuca na serwer/stronę, inni gracze oceniają, jeśli się podoba - wchodzi do gry. Sam bym się wziął za taki crafting ;]

Ale koniec końców to wszystko schodzi na drugi plan jeśli gra jest po prostu "drewniana" Ma występować zjawisko MIODNOŚĆI. Miód ma cieknąć tak, żebym się od tej gry nie mógł oderwać, ma mi ściekać z TV na podłogę... a przynajmniej na to liczę ;]

Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!