Autor
Wiadomość

LubiePlacki

Użytkownik

#2499 jingangster:

Jak dla mnie to ta gra nawet jakby już wyszła byłoby content: devil's pit, dojo oraz ten remake z deszczem i reszta map to poezja, soundtrack? myślałem, że już nie zaskoczą tak super jak zawsze a to BOOM cały soundtrack to naszyjnik perłowy! Brakuje aby mi takiej areny jak wnętrze jakiegoś biurowca y'know..miazga by to była. I oszywiście reszty fighterów, choć używam na ''poważnie'' aby 3ech w całej grze lol

I, może lepiej nie, ale niech podadzą Fdatę w command lists. A grafa jest akurat taka jak trzeba, 5x lepsza niż ostatnio. A jeszcze poprawią do premiery - nie wiem czy grafę właściwie, ale ogólnie i może gfx też jakoś są nadal w obróbce - nie znam sie, ale wątpie w to, bo grafa to grafa, tak? Fundament bez opcji regulacji straszniejszej i ciężko mi pomyśleć co oni mogą zmienić pod względem tego co już obserwować można; graem raz w taką strzelankę online F2P Phantoms i patch jak był to np. zmienili czas przeładowania i chyba kilka innych pierdół,  ale to nic więcej poza tym, że taki timer jak się pojawiał (serio.. animacja 2sek. i wywala ci taki odmierzacz kiedy znów masz w magazynku), krócej trwał - animacja bez zmiany jakby i tak sobie wyobrażam ewentualne poprawki do tekkena. Boco, możliwy jest np. patch zmieniający frame'y? Może, nie wiem, ale od grafy sie ludzie odterefere bo jest i tak za dobra zdaje się i nic już się nie zmieni. Tekken designem stoi tak czy kwak. greatness awaits people

Takim patchem da się masę rzeczy zmienić. Spójrzmy na przykład na takie GTA V od moda graficznego, który na prawdę wypala gały https://wit.wurfl.io/f_jpg/w_1600/http://files.gta5-mods.com/images/realism-graphics-mod/fc6af1-GTA5%202015-05-04%2018-39-11.jpg poprzez strzelanie czołgami a na samo bijących się przechodniach kończąc. Po za tym dużo się jeszcze może zmienić bo gra jest wciąż w fazie edycji.

PS4: Noki_PL

Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!