Autor
Wiadomość

ForAiur

Użytkownik

Ahoj
Z tej strony Daniel, znany bardziej na scenie e-sportowej jako ForAiur, dla przyjaciół Bugi. Pochodzę, żyje, pracuję w Świdnicy - Dolny Ślunsk 50km od Wrocławia w kierunku Wałbrzycha. W teczkę grałem na automatach ale mnie nie wciągnęło specjalnie w wieku 7-8 lat. Później dosłownie zassało mnie Diablo 2 lecz tak naprawdę z braku rywalizacji przerzuciłem się na StarCraft:Brood War. Gram w niego od 2002 roku. Pokochałem tą grę. 10 lat później dowiedziałem się o e-sporcie w Korei, imponowało mi ich podejście do sprawy gier i rozwoju własnych umiejętności (to chyba przez Dragon Ball'a który to wykształtował moją osobowość ). Kocham rywalizację, rozwój własnej osoby, piwo oraz wyjazdy na turnieje. Po 4 latach gry w SC2 wypaliłem się, zacząłem szukać równie fascynującej gry, dorwałem tekkena, obczaiłem scenę  e-sportową tego tytułu - krótko mówiąc tego mi było trzeba! Z racji 3 lat jeżdżenia po turniejach w SC2 uznałem, że wspaniale było by pomóc tekkenowi, udzielając się na scenie. Daję z siebie wszystko i wciąż się uczę. Liczę na tekkena 7 w mojej karierze e-sportowej .

To tyle z mojego kawałeczka historii i co najważniejsze dla mnie offline >> online.

Zareklamuję się, jak można :> 
http://www.facebook.pl/ForAiur ; www.youtube.pl/wazar1990 ; www.twitch.tv/danielbugi

Post zmieniony przez Blaugrana20_Pl (12-05-2015 23:55, 2 lat temu)

SC2 oraz TTT2 so OP :D Ciągle NBA! Rozwijanie się, uczenie się, te rzeczy mnie utrzymują przy życiu!

Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!