Relacja napisana przez KDV | ForAiur

 

Dzień dobry !
8 maja we Wrocławiu w świeżym jeszcze pubie gamingowym "Cybermachina" miał miejsce dość interesujący turniej naszej kochanej teczki.

Na pierwszy rzut oka wszystko było fajnie zorganizowane. Regulamin, zapisy w dzień turnieju, nagrody, miejsce, czas. Wszystko wyszło według planów organizatorów. Jedynie co nie wypaliło to brak możliwości oglądania rozgrywek przez projektor. Na szczęście wszyscy zainteresowani mogli oglądać rozgrywki zza ramienia graczy.

Były trzy stanowiska Xbox i telewizory bez input laga. Niestety największym minusem były pady z Xboxowym krzyżakiem :C.

Frekwencja wydaje mi się, że dopisała. Było bowiem 16 zawodników i 2 zawodniczki. A sam turniej przebiegał sprawnie i praktycznie bez problemów technicznych!

Każdy z graczy rozegrał swoje mecze, każda osoba dawała z siebie wszystko, a ponadto gracze dobrze się bawili i wymieniali opinie na temat postaci .

Jeśli chodzi o obstawę to była fenomenalnie skillowa! Wrocławską Cybermachinę odwiedzili bracia z Leszna z teamu FARM2PLAY Gaming, czyli Devil oraz Matt. Przybyła również czołówka Wrocławskiej sceny, czyli Gajda i Bulwiakos. Sam ze swoich gier byłem zadowolony plasując się na 5 miejscu .

Z pewnością turniej będzie kojarzony przez każdego z graczy jako fajny i naprawdę udany. Jako gracz uważam turniej za udany technicznie, organizacyjnie oraz w pełni zasłużony kciuk w górę dla wszystkich biorących udział w turnieju.

Wyniki są bez niespodzianek:

  1. FARM2PLAY | Devil
  2. FARM2PLAY | Matt-JF 
  3. Gajda
  4. Bulwiakos

Finał:

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/252116411802202/

 

Grupy i Drabinka w galerii.

 

Galeria

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Relacja z turnieju Tekken Tag Tournament 2 w Cybermachinie we Wrocławiu - 08.05.2016

Relacja z turnieju od KDV | ForAiur

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 12-05-2016 22:12
Wyświetleń: 730
Oceny 0
Ilość głosów: 0

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!