A jednak! Automatowa wersja Tekkena 7 otrzyma dużą aktualizację, wprowadzająca ulepszoną grafikę, nowe areny, przedmioty oraz nowego zawodnika - jedną z ikon serii Street Fighter, Akumę!

Co ciekawe, Micheal Murray - jeden z twórców T7, powiedział, że Akuma to nie jedyna postać, która trafi jeszcze do T7: FR. Ponadto MarkMan potwierdził, że to własnie ta wersja Tekkena trafi na konsolę.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun zaprezentowany zaraz po finałach Global Tekken 7 Tournament:

 

Natomiast galerię z Akumą i z nowymi strojami znajdziecie poniżej newsa.

 

Więcej informacji o Tekken 7: Fated Retribution już niedługo.

 

Galeria

Komentarze

KaJot

Misiek te nowe areny już były w T5 tylko są od świeżone tak jak Drgon Nest z T5

Misiek

"Teraz narzekam i płaczę ale pewnie i tak zamówię pre order i dam zarobić tym świniom , ale naprawdę mi się to nie podoba póki co"
Ja pewnie zamówię jak tylko się pokaże, choć nie podoba mi się ten cały pomysł, nie lubię crossoverów ;/

Grzanka

Co to znaczy fatalna sprzedaż TTT2 ? Chyba aż tak źle nie było co ? Przecież gra jest świetna i miała super reklamę w postaci Snoop Dogga. 

Ja im proponuje połączyć się jeszcze z MK. Wyobraźcie sobie Scorpiona wyłapującego Deathfist od Paula

A jak to nie pomoże to zawsze jest jeszcze Dragon Ball i to ze stajni Namco Bandai. Niech połączą to wszystko w jedno i stworzą niepowtarzalnie cuchnącą kupę. 

Teraz narzekam i płaczę ale pewnie i tak zamówię pre order i dam zarobić tym świniom , ale naprawdę mi się to nie podoba póki co. Niech wydadzą TTT2 na PS 4, też by pojawili się nowi gracze. 

Szini50

Jakoby Akuma ma pomóc Tekkenowi się podnieść po fatalnej sprzedaży TTT2, i powiem eam że to może działać to widać ile ludzi się tym zainteresowało na YT ludzie niezwiązani z Tekkenem mówią o tym, po to jest ta postać aby nowych graczy przyciągnąć i to genialny chwyt owacje na stojąco dla Harady za to.

Grzanka

Myślałam że to jakiś ponury żart ale niestety. Chyba zacznę grać w tekkena 5 bo to ostatnia część godna noszenia tytułu tekken. Póki co ta siódemka mnie przeraża. A ta zapowiedź to jakieś tekkenowe gwiezdne wojny. Akuma ? Sorry ale to tekken ! Z tymi ciosami jak debil wygląda pośród innych postaci. Po co oni to robią ? ! Nie po to kupiłam te zasraną konsolę żeby na takie gówno czekać ! Chyba idę komuś skopać dupę online bo się wkurzyłam !

Misiek

Nie wolelibyście, żeby Akuma był zrenderowany jak inne postacie z T7, a nie na styl SF'a? Straciłby pewnie trochę ze swojej "stritfajterowości", ale nie podoba mi się jak odstaje od całej oprawy. Wiem, że to małej wagi szczegół, ale mnie jakoś kłóje w oczy

Czy od 1:37 do 1:41 to dwie nowe areny? Czy jedna ze zmienioną pogodą?

Szini50

Ta grafika i te areny... *_* Akuma jaki genialny... Kurde ogromny potencjał na najlepszego Tekkena tylko postacie, plansze i o balans zadbać i będzie perfekcja.

Młody

To jest raczej tylko mały smaczek tego, co nas czeka w T7:FR. Na pewno powrócą ikoniczne postacie dla serii, których jeszcze w T7 nie ma i dodadzą więcej aren

LubiePlacki

Ciekawy jestem co miał na myśli Murray, że to nie ostatnia postać z uniwersum SF czy w ogóle!!??

Ehh....Zaczynam się trochę martwić, bo jest kawał dobrej gry i zamiast ją trochę dopieścić i zbalansować jeszcze to są na dobrej drodze do jej popsucia. Poprawcie mnie jeśli się mylę. 

+ za poprawę grafiki i nowy strój dla Bryśka.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Zapowiedziano Tekken 7: Fated Retribution!

Automatowa wersja Tekkena 7 otrzyma dużą aktualizację, wprowadzająca ulepszoną grafikę, nowe areny, przedmioty oraz nowego zawodnika - jedną z ikon serii Street Fighter, Akumę!

Autor: Di
Reputacja 59.7
Dodany dnia 12-12-2015 11:30
Wyświetleń: 1035
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 9

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!