Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych graczy na świecie, czyli Jae-Min Bae, znany jako "Knee" udzielił ostatnio wywiadu indonezyjskiemu portalowi "Kotak Game". Koreańczyk opowiedział o swoich najbliższych planach, o biurze w którym gra w Tekkena 7 i przede wszystkim wyraził swoją opinię o najnowszej części . Poniżej tłumaczenie całej rozmowy:

 

Tanya (T): Witaj Knee. Trochę czasu minęło od  WCG w Dżakarcie (skrót od 'World Cyber Games', mistrzostw e-sportowych - przyp. Młody) i naszej sekretnej przygody. Hahahaha. Jak się masz? Jak się ma scena Tekkena w Korei? Wciąż bierzesz udział w turniejach czy może streamujesz?

Knee: Witaj Haha, to wyjątkowe wspomnienia. U mnie wszystko dobrze. Wciąż gram w Tekkena. Na chwilę obecną jeszcze nie uczestniczę w turniejach, ale w wielu chcę wziąć udział. (W Korei) Dla niektórych Tekken 7 jest dobry i trudny do gry, inni za to nie lubią T7 i wciąż grają w Tekken Tag Tournament 2.

 

T: Rozumiem...Opowiedz mi coś więcej o swoim kanale z Tekkenem na Twitchu. Co tam zwykle robisz?

Knee: Chodzi ci o moje biuro?

 

T: Tak!

Knee: Ok, Firma nazywa się 'Korea Java', zajmuje się marketingiem. Tym razem firma pracuje przy marketingu Tekkena 7 w Korei.  Turnieje, eventy, informacje, sprzedaż maszyn z Tekkenem 7 do klientów i salonów gier. Dużo pracy.

 

T: To świetnie! Wygląda na to, że jesteś teraz bardzo zajęty. Hahaha...więc stream na żywo jest prosto z Twojego biura?

Knee: Firma potrzebowała znanego gracza w Tekkena, więc się ze mną skontaktowali. Zaproponowali mi współpracę i czy mi to odpowiada. Powiedziałem, że tak i się zgodziłem.

 

T: Oczywiście! Mądre posunięcie z ich strony, że wybrali Ciebie. Jesteś jednym z najlepszych. Co myślisz o Tekkenie 7? Jak długo już w niego grasz? Jak byś go porównał do poprzednich części? Jest lepszy i bardziej wymagający od TTT2 i T6?

Knee: Tekken 7 może być moją ostatnią grą

 

T: Dlaczego? Fani będą za Tobą tęsknić.

Knee: Hmm...Tekken 7 jest prostszy od poprzednich części, haha. Możliwe, że Tekken 8 wyjdzie, gdy już nie będę miał odpowiedniego wieku do takich aktywności. Będę za stary.

 

T: Rozumiem...

Knee: Tekken 7 jest prostszy, ponieważ sidestepy nie są za dobre. Pozostaje tylko mind game oparty na dashu i backdashu. Proste.

 

T: Już słyszałam to wcześniej, że nie jest za dobry z powodu słabych sidestepów i backdasha. Mam nadzieję, że Namco niedługo wyda patcha, po którym ponownie wróci lepszy sidestep i backdash.

Knee: Też mam tak nadzięję ( ). I więcej lepszych systemów. Revange Mode nie jest zbyt dobry ponieważ nie można zmienić mapy. Kustomizacje również nie są za dobre.

 

T: Rozumiem. Co wg. Ciebie powinno zostać poprawione w Tekken 7?

Knee: Revenge mode - zmiana mapy; sidestep, sidewalk, niektóre postacie muszą zostać osłabione.

 

T: Które postacie powinny zostać osłabione?

Knee: Wślizg Shaheena, po karze; EWGF Jina na normal hicie; Combo Jina po CH u/f+2 zbyt tanie; d/f+2+3 Leo ma teraz -14 -> -15 lub -16 powinno być.

 

T: Rozumiem.

Knee: Leo jest szalona.

 

T: Poważnie? A co lubisz najbardziej w T7? Jaka postać obecnie jest najpopularniejsza w Korei? Kto jest Twoją ulubioną postacią i dlaczego?

Knee: Myślę, że Rage Arty są dobre. Wyglądają spektakularnie. I spowolnienia są zbyt dobre. Co do postaci, to Kazuya, Shaheen, Claudio, Jin, ponieważ koreańscy gracze lubią tanie postacie...dodam jeszcze Kinga. Ja lubię Mishimów, Bryana i nowe postacie. Jest wiele, którymi można pograć i się nie nudzić. Dobrze to wygląda.

 

T: Dziękuje za poświęcony czas. Powodzenia i trzymaj tak dalej.

Knee: Wzajemnie. Życzę samych sukcesów w 'Kotak Game' i 'IndoTekken'.

 

 

 

Źródło:
http://www.kotakgame.com/minifeature/detail/0/1424/SPESIAL-Wawancara-Bahas-Tekken-7-dengan-Pro-Gamer-Tekken-asal-Korea-KNEE
http://www.avoidingthepuddle.com/news/2015/6/5/kotak-games-interview-with-knee.html

Komentarze

Szini50

Fajny wywiad też ciągle czekam na poprawę site stepów i Backdasha (żadne EWGF Jina tylko EWHF)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Wywiad z Knee o Tekken 7 i jego planach

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najlepszych graczy na świecie, czyli Jae-Min Bae, znany jako "Knee" udzielił ostatnio wywiadu indonezyjskiemu portalowi "Kotak Game".

Autor: Młody
Reputacja 325.6
Dodany dnia 08-06-2015 19:50
Wyświetleń: 753
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 1

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!