W zeszły weekend we Włoszech odbył się 'PRIDE x POISON' - turniej Tekken Tag Tournament 2 i Mortal Kombat X, o którym więcej pisałem w tym newsie

W zawodach udział wzięło dwóch Polaków: Artur "Devil" Wleklik i Aleksander "Nevan" Mazowiecki.

Czekało na nich niełatwe zadanie ponieważ swój udział w turnieju Tekken Tag Tournament 2 zapowiedzieli również Koreańczyk JDCR, Francuz DaitenJin, czy Włosi: Bode, The Phantom i Harry Potter, których duże umiejętności mogliśmy zobaczyć na wielu innych eventach.

W sumie uczestniczyło około 40 graczy, których najpierw podzielono na 4 Grupy.

 

Devil swoją grupę zakończył bez porażki wychodząc z pierwszego miejsca, natomiast Nevan mimo tylko dwóch porażek ostatecznie wyszedł z grupy dopiero na czwartym miejscu. Było to związane z tym, że jego grupa była niezwykle wyrównana i oprócz Nevana jeszcze dwóch innych graczy miało identyczny bilans zwycięstw i porażek (zdecydowały małe punkty). Zaskoczeniem na pewno był fakt, że murowany faworyt turnieju, czyli JDCR, z grupy wyszedł dopiero na drugim miejscu. W grupie Koreańczyka szalał Bode, który bezproblemowo wygrał z każdym, nawet z JDCRem i to pewnym 2:0.

 

Grupy wyłoniły najlepszą szesnastkę turnieju, a następnie rozpoczęto rywalizację w Drabince Double Elimination. Po kilku wygranych walkach JDCR ponownie spotkał się z Bode, jednak mimo niełatwej przeprawy to tym razem Koreańczyk okazał się zwycięzcą. Po drugiej stronie drabinki Devil radził sobie znakomicie wygrywając każdy pojedynek i dotarł do Finału Drabinki Wygranych, gdzie czekał już na niego JDCR. Nevan również pokazywał, że chce się liczyć w tym turnieju i był bardzo wymagającym przeciwnikiem. Wygrał pierwszą walkę z Xeonem. Następnie po bardzo emocjonującej i wyrównanej walce niestety przegrał z Włochem Sersambo 2:3, co zrzuciło go do Drabinki Przegranych. Żeby było jeszcze ciekawiej to jego pierwszym rywalem w Drabince Przegranych był The Phantom. Walka niestety nie była pokazywana na streamie, ale po reakcjach widowni i okrzykach Polaków możemy domniemywać, że było dużo emocji, a Nevan wygrał to spotkanie 3:2. Potem niestety nie poradził sobie już z kolejnym przeciwnikiem jakim był TM Ghirlanda i zakończył turniej w czołowej ósemce, co i tak jest świetnym rezultatem.

 

Ostatecznie w turnieju pozostało już tylko 3 graczy: JDCRDevil w finale Drabinki Wygranych i Bode w Drabince Przegranych. Polak nadal niestety nie potrafi znaleźć sposobu na niezwykle mocnego Koreańczyka ( w sumie to nikt nie może znaleźć ) i szybkim 3:0 wygrywa z Devilem. Na szczęście Diabeł ma za to wiedzę i umiejętności jak sobie radzić z Włochami i mimo wysokiej formy Bode na tym turnieju to Polak wygrywa 3:1 i ponownie zmierzył się z JDCRem w Wielkim Finale. Finałowy pojedynek okazał się jednak tylko formalnością i Koreańczyk pewnie wygrywa 4:0 z Polakiem, jak i cały turniej.

 

Ostateczne wyniki:

1. JDCR (KOR)

2. FARM2PLAY | Devil (POL)

3. Bode (ITA)

4. DevilNIN (ITA)

5/6. Sersambo (ITA), TM Ghirlanda (ITA)

7/8. Nevan (POL), DaitenJin (FRA)

9-12. The Phantom (ITA), Harry Potter (ITA), Super Akouma (FRA), Furore (ITA)

 

Relacje wideo z turnieju znajdziecie tutaj: https://www.twitch.tv/igchannel/v/69083097

A w Galerii pod newsem znajdziecie kilka zdjęć z odbioru nagród.

 

 

 

 

 

Galeria

Komentarze

Grzanka

JDCR jest piekielnie mocny. 

JKL

Gratulacje pozazdrościć nagród ^^. Swoją drogą, czy tylko mi Devil przypomina Dante z DmC? (http://orig09.deviantart.net/7e51/f/2013/067/a/3/dante_dmc_5_by_ad_uk-d5xdzbk.png)

LubiePlacki

Fotka z kratosem bezcenne

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Wyniki i Relacja z 'PRIDE x POISON' - JDCR ponownie zwycięzcą, DEVIL drugi, a NEVAN w TOP8!

W zeszły weekend we Włoszech odbył się 'PRIDE x POISON' - turniej Tekken Tag Tournament 2 i Mortal Kombat X, a w zawodach wzięli udział Artur "Devil" Wleklik i Aleksander "Nevan" Mazowiecki.

Autor: Młody
Reputacja 328.1
Dodany dnia 04-06-2016 13:43
Wyświetleń: 716
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 3

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!