Znany gracz z Ameryki, Aris, przygotował bardzo interesujący materiał, który pokazuje, że w Tekkenie najważniejsze jest łączenie ciosów z poruszaniem się. Na prostych przykładach demonstruje jak powinno się tworzyć własny koncept gry.  Działa to zarówno w TTT2 i będzie działać również w T7.

Bardzo przydatny materiał zarówno dla początkujących graczy, jak i dla bardziej zaawansowanych, potrzebujących odświeżenia pewnych faktów.

 

A w bonusie jeszcze Q&A, gdzie Aris odpowiada na pytania związane z Tekkenem:

 

Komentarze

ForAiur

O w mordę, sądziłem że tylko ja z tego skorzystam xD nie ma to tamto klipy ociekają wiedzą

szyper

Nauczył ludzi, że po trafionym lowie nie trzeba wciskać WSa . Polecam jeszcze pressing po tego typu trafieniach (sidekicki, wr2draga itd). W mojej opinii nie zawarł tu nic dla bijatyk 2d, ale może się nie znam...

Szini50

Ja mam fazę "najgorszy" o którym wspomina Nero ale podczas ogladania w moim umyśle zostały stworzone nowe kombinacje musze je wypróbować. Ostatnio kuleje umnie movement bardzo powolny usprawiedliwiam to jednak padem bo jak grałem DS4 nowym to back dasha robiłem że aż miło tak samo wave dasha.

Nerobianco

To jest najważniejszy tutorial jaki powstał. Bardzo proszę was, obejrzyjcie go a potem zróbcie to ponownie i ponownie. Nauczyłem się mnóstwa rzeczy oglądając go i będę robił to regularnie za każdym razem kiedy stwierdzę że "chyba jestem już całkiem dobry" oraz "jestem najgorszy, nie chcę już grać w Tekkena"

Aris zawarł absolutnie całą ideę Tekkena oraz bijatyk w tych poradnikach.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Tworzenie strategii gry - Poradnik od Arisa

Znany gracz z Ameryki, Aris, przygotował bardzo interesujący materiał, który pokazuje, że w Tekkenie najważniejsze jest łączenie ciosów z poruszaniem się w grze. Na prostych przykładach demonstruje jak powinno się tworzyć własny koncept gry.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 27-02-2015 09:03
Wyświetleń: 536
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 4

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!