Od dzisiaj oficjalnie rozpoczęły się pierwsze testy lokalizacyjne 'Tekken 7: Fated Retribution' w Japonii.

13 Lutego 2016 roku od ok.13:00 czasu japońskiego, czyli o 5:00 rano czasu polskiego, rozpocznie się za to transmisja na żywo z testów lokalizacyjnych 'Tekken 7: Fated Retribution' w jednym z Japońskich salonów gier. A mianowicie będzie to Namco Sugamo w Tokio.

Relacja planowo miała być puszczona tylko na popularnym japońskim portalu ze streamem, czyli NicoNico, ale w związku z dużym zainteresowaniem będziemy mogli również oglądać odświeżoną wersję najnowszego Tekkena również na oficjalnym Twitchu Tekkena: http://www.twitch.tv/tekken

 

Zapraszamy w takim razie od godz. 5:00 na http://www.twitch.tv/tekken żeby zobaczyć jak wygląda wersja Tekkena, która oficjalnie trafi w niedalekiej przyszłości również na konsole.

 

 


W międzyczasie pojawiło się dużo materiałów z pierwszego dnia testów, więc koniecznie zajrzyjcie na poniższe linki:

https://www.youtube.com/user/i725/videos

https://www.youtube.com/user/JTchinoy/videos

https://www.facebook.com/ThrowBackTokyo/videos?fref=photo

 

 

Komentarze

dead brain 666

To będzie świetna gra! Taka ze 100/100!

Szini50

Nie żebym narzekał ale stream był słaby (dobra narzekam bo jestem zły że wstałem na coś takiego o 5 rano) na okrągło tylko Nina, King, Akuma, Lili, Ling, Shaheen czasami jakaś inna postać... Jina widziałem trzy walki z czego dwie grała łamaga wiele postaci jak Claudio czy Bryan pojawili się po 4 godzinach streamu na dwie walki... Devil Jina i Leo nie widziałem wcale... Nie mam nic do tych sześciu postaci jakie pokazali ale jpr. Chciałem zobaczyć też resztę, i nadal nie wiem jak wygląda kompletny nowy rage arts DJ o ewentualnych nowych zmianach w ruchach mainów nie wspominając żeby nie było nie tylko o Mishimów mi chodzi bo Fenga, Dragunova itd. Też chciałem pooglądać
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Testy 'Tekken 7: Fated Retribution' na żywo prosto z Japonii!

13 Lutego od ok.13:00 czasu japońskiego, czyli o 5:00 czasu polskiego, rozpocznie się transmisja na żywo z testów lokalizacyjnych Tekken 7: Fated Retribution w jednym z Japońskich salonów gier.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 13-02-2016 00:20
Wyświetleń: 830
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 2

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!