Tekken Tunes to wprowadzona w Tekken Tag Tournament 2 opcja, która pozwala na podłożenie do gry wybranego przez nas podkładu muzycznego, który następnie słychać podczas walki na poszczególnych planszach. Niestety, wygląda na to, że w zmierzającej na konsole siódmej odsłonie głównej serii Tekken Tunes może zabraknąć.

Jak na swoim Twitterze poinformował Katsuhiro Harada, wprowadzenie opcji zmiany muzyki w trakcie rozgrywki wymagałoby od SONY zmian w oprogramowaniu ich najnowszej konsoli. Linki do wpisów znajdziecie poniżej:

Pierwszy wpis:

It's impossible for the moment. We require policy change with OS Update of SONY RT@Mishimafighter: Will there be Tekken Tunes in Tekken 7?

Drugi wpis:

I continue negotiating with Sony. But It's not too easy (include security issue). RT@gagaftgays

Co jednak dziwne, na PlayStation®4 wyszła już gra, która umożliwia słuchanie muzyki z pamięci USB - Driveclub.

 

 

Komentarze

Bati

Z tego co pamiętam, to tylko muzyka się wyłączala, a dźwięki były dalej słyszalne. Sprawdzę na battlefroncie jak wrócę z roboty ^^

Misiek

Bati, bgm się wyłącza, a reszta dzwięków z gry? Słychać odgłosy czy tylko leci sama muzyka?

LubiePlacki

Cóż. W Tekken'ie 6 nie było Tekken Tunes ale był Tekken Force, w Tagu jest na odwrót. Zły będę jak W T7 nie będzie jednego i drugiego (.-_-.) .

Bati

Można sobie zapodać listę w Odtwarzaczu ps4 i niech sobie leci Sprawdzałem chyba w metal Gear solid, i po włączeniu muzyki z odtwarzacza bgm z gry się wyłączył a leciała muzyka z mp3 ;p

Misiek

Szkoda, nie będzie u mnie "Moonlight wilderness" na każdej arenie z księżycem

Szini50

Nie lubie kroków wstecz w sequelach nawet jeśli dotyczy to takich pierdół jak Tekken Tunes skoro było w poprzedniej części to i w następnej ma być aczkolwiek jeśli naprawdę to Sony robi problemy cóż nic z tym nie zrobią.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Tekken Tunes może nie trafić do Tekkena 7

Brak własnej muzyki

Autor: Di
Reputacja 59.7
Dodany dnia 01-12-2015 22:39
Wyświetleń: 588
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 6

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!