W Poznaniu, podczas POZNAŃ GAME ARENA, odbędzie się już jedenasta edycja TEKKEN TEJ TOURNAMENT. Turniej organizowany jest przez ekipę TekkenPRO.pl i już teraz możecie spodziewać się pojedynków na wysokim poziomie oraz bardzo atrakcyjnych nagród. Czekamy jeszcze na potwierdzenie głównej nagrody, ale zapewniamy, że zdecydowanie będzie o co walczyć. Jest to dobry moment, żeby już teraz rozpocząć treningi, a idealnym miejscem do tego będzie chociażby turniej online, który startuje już niedługo, a więcej o nim możecie przeczytać tutaj.

Tekken TEJ Tournament by TekkenPRO.pl odbędzie się w dniach 17-18 Października 2015 (Sobota i Niedziela). Pierwszego dnia rozegrany zostanie główny turniej, natomiast w niedzielę odbędzie się turniej pair play. Gramy oczywiście w Tekken Tag Tournament 2 w wersji na Playstation 3.

Aby się zapisać wystarczy napisać komentarz w tym temacie: http://www.tekkenpro.pl/forums?m=posts&q=98 (istnieje również możliwość zapisania się na miejscu).

Nie ma wpisowego na turniej, trzeba natomiast wyposażyć się w bilety na PGA, które można zakupić tutaj, w sieciach sklepów Empik, Saturn i Media Markt lub na miejscu (ale z racji, że istnieje duże prawdopodobieństwo kolejek to polecam poprzednie opcje).

UWAGA! Możecie wspomóc imprezę. Aktualnie potrzebnych jest 5 konsol Playstation 3 i 5 gier Tekken Tag Tournament 2 w wersji na PS3. Każdy kto przyniesie konsolę otrzymuje wejściówkę na PGA, razem z VIP day za darmo.

 

 

Więcej informacji o turnieju znajdziecie tutaj (zasady, harmonogram imprezy, nagrody itp.): 

http://www.tekkenpro.pl/tournaments/tekken-tej-tournament-by-tekkenpropl

Temat na forum (zapisy, zapotrzebowanie sprzętowe):

http://www.tekkenpro.pl/forums?m=posts&q=98

 

For English, please go here:

http://www.tekkenpro.pl/forums?m=posts&q=99

or here:

http://www.tekkenzaibatsu.com/forums/showthread.php?s=&postid=4775152

 

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
'Tekken TEJ Tournament by TekkenPRO.pl' już 17 Października w Poznaniu!

W Poznaniu, podczas POZNAŃ GAME ARENA, odbędzie się już jedenasta edycja TEKKEN TEJ TOURNAMENT. Turniej organizowany jest przez ekipę TekkenPRO.pl i już teraz możecie spodziewać się pojedynków na wysokim poziomie oraz bardzo atrakcyjnych nagród.

Autor: Młody
Reputacja 328.1
Dodany dnia 12-09-2015 13:45
Wyświetleń: 578
Oceny 10
Ilość głosów: 1

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!