W Los Angeles trwa drugi dzień jednych z największych targów gier na świecie: Electronic Entertainmet Expo, zwanych w skrócie E3. Konferencje czołowych wydawców i developerów, prezentacje gier, pokazy nowych sprzętów do elektronicznej rozrywki itp. A czy gry z Tekkenem w nazwie również się pojawiły? Zapraszam do tekstu poniżej. 

 

Wsteczna kompatybilność Xbox One

Firma Microsoft zaskoczyła podczas swojej konferencji ogłaszając, że pod koniec roku ich najnowsza konsola, czyli Xbox One, będzie posiadać wsteczną  kompatybilność. Oznacza to, że na nowym Xboksie będzie można zagrać w gry z konsoli X360 i mówimy tu zarówno o wydaniach pudełkowych jak i wersjach cyfrowych. Problem jednak jest taki, że nie we wszystkie gry z poprzedniej konsoli będzie można zagrać. Obecnie lista przedstawia ok. 100 tytułów i brakuje na niej chociażby Tekken Tag Tournament 2 i Tekken 6, które, jak dobrze wiemy zostały wydane na konsoli Xbox 360. Co zrobić, żeby zwiększyć szansę zagrania w Tekkena na Xbox One? Wystarczy mieć konto Windows Live, zagłosować TUTAJ i pokazać Microsoftowi, że chcemy w te gry zagrać na Xbox One.

 

Tekken 7 na E3?

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Bandai Namco zaprezentuje bijatykę podczas targów E3, przez co duża część z nas po cichu liczyła na oficjalną datę premiery T7 na konsolę. Jak jednak donosi Rip z LevelUpYourGame, który przebywa na terenie imprezy, to Tekkena 7 na E3...nie ma! Ani w wersji na konsolę, ani w wersji na automaty. Co prawda targi się jeszcze nie skończyły i może jednak coś się wydarzy, ale jest to już mało prawdopodobne. Niestety powoli musimy się pogodzić z myślą, że w T7 w 2015 roku raczej już nie zagramy na konsoli. Poniżej materiał wideo od Ripa:

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Tekken Tag Tournament 2 na Xbox One i nieobecność Tekkena 7 - wieści z E3

W Los Angeles trwa drugi dzień jednych z największych targów gier na świecie: Electronic Entertainmet Expo.

Autor: Młody
Reputacja 328.6
Dodany dnia 17-06-2015 22:29
Wyświetleń: 772
Oceny 10
Ilość głosów: 2

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!