W dniach 13-16 Października odbędzie się Warsaw Games Week 2016 - czyli druga edycja targów gier w samej stolicy Polski. Na WGW będzie można zagrać w masę nadchodzących gier na wielu stoiskach. Nas za to bardzo cieszy fakt, że jedną z grywalnych gier będzie również...TEKKEN 7!

Z informacji, które otrzymaliśmy, będzie to najprawdopodobniej ta sama PeCetowa wersja gry, w którą można było zagrać na Gamescom w Niemczech. Oznacza to, że zagramy w odpowiednik automatowego Tekken 7: Fated Retribution! (nowe stroje; nowe areny; ulepszona grafika; 2 nowe postacie: Akuma, Nina; nowa mechanika: Rage Drive). Nie wiemy natomiast jeszcze, czy ta wersja będzie również zawierała dwie najświeższe postacie, czyli Boba (już grywalny na automatach) i Master Raven (na automatach grywalna od 15 Września).

Przez 4 dni targów będzie można zobaczyć na żywo jak prezentuje się najnowszy Tekken i jak faktycznie się w niego gra. Ale to jeszcze nie wszystko! 

 

Odbędzie się również turniej Tekken 7, w którym weźmie udział ośmiu zaproszonych graczy oraz ośmiu graczy z eliminacji. Turnieje eliminacyjne będą się odbywać najprawdopodobniej w pierwsze trzy dni targów (od czwartku do soboty). Kto natomiast został zaproszony? Jeżeli śledzicie wydarzenia turniejowe w Polsce, to szybko zauważycie, że w turnieju wezmą udział najlepsi i najbardziej rozpoznawalni gracze na Polskiej Scenie Tekkena:

  • Adrian "Frizen" Szydłowski
  • Mateusz "Matt-JF" Wleklik
  • Artur "Devil" Wleklik
  • Aleksander "Nevan" Mazowiecki
  • Joanna "Tenshimitsu" Tórz
  • Adam "Gajda" Gajda
  • Michał "Szyper" Szyperski
  • Janusz "Caradolph" Mutor

Turniej finałowy z pełnym kompletem 16 uczestników odbędzie się na dużej scenie targów w Sobotę lub Niedzielę. Wszystkie szczegóły będą pojawiać się na dniach, więc śledźcie temat na forum, gdzie będą się pojawiać nowe informacje na bieżąco.

Nie może was tam zabraknąć, my również tam będziemy!

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Tekken 7 w Polsce podczas Warsaw Games Week!

Doczekaliśmy się! W dniach 13-16 Października podczas Warsaw Games Week będzie można zagrać w najnowszą odsłonę Tekkena! Będzie też turniej!

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 13-09-2016 18:14
Wyświetleń: 1146
Oceny 10
Ilość głosów: 1

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!