Zbiór informacji, na dzień przed premierą, zaczynamy od dwóch krótkich klipów promocyjnych, które pojawiły się na oficjalnym kanale YouTube 'tekkenchnnel'. Można już je było zobaczyć w specjalnym programie 'Just Before Launch':

 

Za to na oficjalnej koreańskiej stronie dotyczącej Tekken 7 pojawiły się zdjęcia przedstawiające plakaty promujące T7,  które zdobią salony gier w Korei Południowej:

Na tekkenchannel pojawił się również materiał wideo przedstawiający podstawowe juggle wszystkimi postaciami, które można było wyczytać w 'Beginner's Guide'. Tym razem możemy zobaczyć je w akcji. Ten film również można było zobaczyć podczas  programu 'Just Before Launch'. Dodatkowo w tle możemy usłyszeć jeden z utworów z gry w lepszej jakości:

 

Pojawiło się również kilka informacji o kustomizacjach. Nowe możliwości edytowania pasków życia, panelów gracza, jak i kostiumów będzie możliwe od 26 Marca. Jednak tylko wybrane przedmioty będą miały możliwość zmianę koloru.

 

Prawdopodobnie wyjaśniła się też kwestia dlaczego Knee w Korei mógł już grać w Tekken 7, mając grę tylko dla siebie. Otóż jutro, w dzień premiery, odbędzie się konkurs w salonie gier w Seulu, gdzie nagrodą będzie 50 000 wonów (ok. 170 złotych). Co trzeba zrobić? Wygrać z Knee oczywiście

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Tekken 7 News na dzień przed premierą

Filmy promocyjne, plakaty promocyjne, kustomizacje i konkurs z Knee. To wszystko w dzisiejszym zbiorze informacji.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 17-03-2015 19:42
Wyświetleń: 528
Oceny 0
Ilość głosów: 0

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!