Flying Wonkey otrzymał od swojego dobrego znajomego z Korei kilka screenów z modelami nigdy wcześniej niepokazywanych postaci, które prawdopodobnie pojawią się w Tekken 7. Przeciek przedstawia Devil Jina, Jina, nową postać z króliczymi ustami, która przypomina trochę Zafinę i tajemniczą postać, która może być Mardukiem/Jackiem w nowym stroju lub zupełnie nowym wojownikiem do wyboru. Screeny poniżej:

Rip z LevelUpYourGame zauważył za to, że duży czerwony olbrzym może być również postacią, którą widzimy jako cień w pierwszych trailerach Tekken 7 i może to też być pierwsza wersja Jacka, ludzka wersja:

 

Dzisiaj poznaliśmy też nazwy wyższych rang w najnowszym Tekkenie. Pojawiła się też nowa najwyższa ranga w grze, nazwana przez twórców: "Tekken God Prime". Wszystko dzięki temu, że w Korei nazwy rang są angielskie. Co ciekawe, gdy Koreańczycy grają Online z graczami z Japonii, to swoją rangę widzą po angielsku, a japońskiego gracza po japońsku. Screeny z rangami poniżej:

Wszystkie rangi wg. kolejności danów znajdziecie tutaj:

http://goo.gl/JS8bbJ

Ruszyła też koreańska wersja strony Tekken-net. Znajduje się ona pod adresem: http://www.tekken-net.kr/intro/index.html . Co najważniejsze, znajdziemy tam pełen command list każdej postaci, a nazwy ciosów są po angielsku. Dzięki stronie dowiedzieliśmy się, że  jeżeli jakaś postać przejęła cios od innej postaci to również delikatnie zmieniono jego nazwę, np.:

  • Mardukowe 'Hook Smash Combo' (f+2,d+1,2), u Kinga w T7 nazwane jest 'Jaguar Smash Combo'
  • Devil Jinowy 'Demon Steel Pedal' (b+4), u Kazuyi w T7 nazwany jest 'Devil Steel Pedal'

 

W najnowszym numerze Famitsu, popularnego Japońskiego czasopisma o grach,  pojawił się też obszerny artykuł o T7 i wywiad z Haradą. Artykuł jak i wywiad nie odkrywają nic nowego. Co najwyżej kilka słów twórcy Tekkena może zainteresować:

"Mamy kilka pomysłów na to, żeby Kazumi była grywalną postacią w Tekken 7, ale dużo zależy od odbioru fanów i i czy będą jej chcieli. Wybór związany z tym jakie postacie trafią z czasem do Tekkena 7, również jest uzależniony od próśb fanów."

Ponadto w artykule pojawiło się krótkie drzewko genealogiczne rodu Mishimów i Kazamów oraz kilka screenów w wysokiej jakości:

 

I na koniec krótka informacja o kustomizacji. Mianowicie teraz nawet zmiana kolorków domyślnego stroju również kosztuję tekkenowe pieniążki. 

I filmik pokazujący, że Power CrAshe wcale nie są takie dobre

----------------

Źródło: http://www.avoidingthepuddle.com/news/2015/3/19/tekken-7-character-data-leaks-out-jin-kazama-devil-jin-new-c.html

 

Komentarze

Misiek

Hmm, chyba prędzej Miguela by nie było niż Boba... gruby za popularny jest imo.

BlauPL

Jak Boba nie będzie to b+22 dostanie  ktoś z nowych postaci

Caradolph

NIech to wielkie Anroidowe coś dostanie niektóre zagrania AO, w połączeniu z core playstylem Jacka, było miło. Młody masz konkretną teorię i w sumie też podejrzewam podobnie :3 Dragunov jest, Lars jest, dalej liczę mocno na Bruce'a i Miguela, ew. na Boba, ale co do tego ostatniego, to naprawdę się obawiam o brak.

szyper

@Młody:

Uważam jak Ty. Chociaż mi to niewiele daje mi, bo Jina styl to jakaś porażka i nie zamierzam męczyć się do rejdża

 

Tenshimitsu

Czerwony mi się kojarzy z jakąś hybrydą ancient ogre'a.

Greg0842013

Fajny króliczek, dajcie mi mamę Kazame i będę happy.

KaJot

Ten czerwony to zapewne Jack-7, ale Jin w kapturze jak w T-4 i T-5 najs, a ta obok Jina to kto nowe jakieś czy mutacja Zafiny, a patrząc na Rangi to wbiję sobie i zostawię Vindycatora serio i ranking odstawie na bok.

Przejrzałem ciosy Kinga wygląda na to że po 2,2 King staje plecami do przeciwnika i ma 2 wykończenia na low i unbloka na mida najs

Szini50

Hehehahahahehhahahehajeh ale on fajnie wygląda dziękuję Harada san mi stylnie trzeba teraz w ankiecie zmienić z "mam obawy że gra będzie słaba" na "Hype take my Money" !!! Wow to teraz mam już hype na całego CZEKAM teraz już tylko premierę chce więcej postaci już nie potrzebne (oczywiście życzę wszystkim te na które czekają) matko ale jestem happy ^_^

Młody

Wg. mnie DJ bedzie transformacja Jina zamiast Rage Arta (tak jak DK u Kaza). Bedzie mial kilka swoich charakterystycznych ruchow (latanie, lasery, plaskie, kankany, zmieniony hellsweep, ktory bedzie się konczyl haevens gate, EWHF na mid wybijajacy na NH do juggla) i kilka nowych op ruchow (u+4 Jinpachiego ). Zobaczymy, czy moja wrozba się sprawdzi. Inaczej nie rozumiem po co dodawac b+4 kazikowi.

d3z1k

Jest Jin, można grać ;]

BlauPL

No masz Paula , Vindicator będzie moją ulubioną rangą 

 

Grzanka

I jest też turbo koks

A gdzie moje postacie, HALO !

BlauPL

No i macie tego swojego Jina ;p ja dalej czekam  :)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Przecieki! - nowe postacie w Tekken 7

Przeciek z nowymi postaciami, nowe rangi, command listy na tekken-net i artykuł z Famitsu - Tekken 7 news.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 19-03-2015 14:01
Wyświetleń: 1523
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 13

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!