Pamiętacie przeciek związany z Tekkenem 7, gdzie można było zobaczyć Jina, Devil Jina, dziewczynę z kokardą ułożoną w królicze uszy (Josie Rizal) i tajemniczego czerwonego olbrzyma?

Dzisiaj Harada, twórca Tekkena,  potwierdził ostatnią postać z tej listy. Zrobił to podczas zapowiadanego streamu na niconico. Kolos nazywa się Gigas, a jego zwiastun obejrzycie tutaj:

 

Na automatach będzie dostępny już od 28 kwietnia.

 

Jak pierwsze wrażenia?

Galeria

Komentarze

Jamor

Ciekawa postac. Moze to taki odpowiednik  Asterotha z SC - wolne mocne ladowane ciosy.  Widać bylo ze na bloku daje uber guard stuna. 

Greg0842013

Tego typu postaci brakowało w 7 .Może być .

Caradolph

Gigas jest super. Czuć moc. Lepsze to niż Katarina czy Shaheen .-.

Radamantys

Mi tam Gigas podpasował z nowych postaci zapowiada się jak dla mnie najlepiej

BlauPL

Chcieliście postać która ma moc w ciosach to macie , jak Wam ciężko dogodzić bo chyba nie napiszecie mi o jego wyglądzie gdy jest opcja przebierania postaci .

Dla mnie ten "Bane " jest git

Misiek

Ja tam kupię T7, ale PS3 się nie pozbędę bo być może będzie podobnie i u mnie Kajot ;] Co do Gigasa średnio mi się podoba, chyba będzie RIP Marduk. Miałem też nadzieję na zapowiedź kogoś ze starej ekipy

KaJot

Tekken 7, to jest pierwszy w historii serii Tekken którego nie mam zamiaru kupić na dzień dzisiejszy, bo szkoda mi wywalić za grę prawie 300zł a potem połamać i wywalić płytę jak zrobiłem z Tekkenem 4 na ps2 i zostałem przy TTT, i tu też tak będzie że kupie z powrotem PS3 i Xbox 360 żeby grać w TTT2

Szini50

Pokemon w tekkenie [Re]gigigas ciekawe czy zastąpi Mardruka i Jacka ale jest ok znaczy podoba mi się na równi z mardrukiem czy Jackiem którzy byli mi obojętni.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Poznajcie Gigasa - czerwony olbrzym nową postacią w Tekken 7

Harada ujawnił nową postać w Tekken 7 podczas zapowiadanego streamu na niconico.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 26-04-2015 07:07
Wyświetleń: 589
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 8

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!