Nastał dzień 12 maja, a to oznacza, że od dzisiaj na japońskich automatach można grać jako Yoshimitsu. I jak można było się spodziewać dostaliśmy wysyp filmików z nowym członkiem ekipy siódmej części Tekkena.

Zaczynamy od sprawdzenia Yoshiego w Practice i już na samym początku zaskoczenie może wywołać fakt, że posiada dwa Rage Arty:

 

A teraz kilka walk:

https://www.facebook.com/ThrowBackTokyo/videos/855469167860080/

https://www.facebook.com/ThrowBackTokyo/videos/855468744526789/

https://www.facebook.com/ThrowBackTokyo/videos/855467481193582/

Komentarze

Tenshimitsu

Jak na razie Yoshimitsu otrzymał same buffy, nie zauważyłam nerfów - ma się więc w tej części doskonale

Szini50

wmksdm może się myliłem nie wiem dawno to czytałem jednak mam wrażenie że to nie o ten tweet mi chodziło jednak najprawdopodobniej mi się pomyliło wiec sorry za info złe. Jednak chciałbym spytać czy jaki znawca Yoshi się nie wypowie bo Ja za słabo tą postać znam aby powiedzieć jak się T7 Yoshi do tego z ttt2 odnosi bo mnie to ciekawi

wmksdm

https://twitter.com/harada_tekken/status/575814215279083521

Zdecydowanie obiecał więcej niż 2 RA! na postać...

Szini50

Musiałbym prześledzić kilka ostatnich miesięcy twittera Harady lub flying wonkeya... Nie chce mi się jak chcesz szukaj ale było coś takiego koleś spytał się na twitterze czy w T7 będzie więcej postaci, plansz, stroi, rage artsow(chyba nawet sprecyzował czy więcej postaci prócz kaza będzie miało dwa rage artsy) na wszystko dostał pozytywna odpowiedz pamiętam też że Harada powiedział wprost będzie więcej niż jeden RAna postać.

Robson

Największą wtopą będzie brak low puncha. Jeżeli tak się stanie to będzie najlepszy dowód na to, że Harada ma gdzieś prośby graczy.

wmksdm

"Harada obiecywał każdej postaci więcej niż dwa rage artsy"

poprosze link na potwierdzenie

Szini50

Harada obiecywał każdej postaci więcej niż dwa rage artsy... Trochę denerwuje mnie że tylko jeden ma większość postaci będę to oglądał przez tysiąc godzin chciałbym coś więcej niż jedna animacja
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Pierwsze materiały video z Yoshimitsu

Nastał dzień 12 maja, a to oznacza, że od dzisiaj na japońskich automatach można grać jako Yoshimitsu. I jak można było się spodziewać, dostaliśmy wysyp filmików z nowym członkiem ekipy siódmej części Tekkena.

Autor: Młody
Reputacja 328.6
Dodany dnia 12-05-2015 16:11
Wyświetleń: 623
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 7

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!