Mamy wtorek, 2 czerwca, a to oznacza, że dzisiaj do obsady grywalnych postaci dołączyła Kazumi Mishima, która do tej pory była tylko finałowym bossem w grze.

Kanał "GAO_Kitasenju", który już przyzwyczaił nas do materiałów z przeglądem command listy postaci, tym razem zaskoczył udostępniając taki własnie materiał z Kazumi już w dniu jej premiery. A znajdziecie go poniżej:

 

 

Panią Mishimę w trybie Practice zobaczycie też tutaj:

 

A jeżeli chcecie zobaczyć jak sobie radzi w prawdziwych potyczkach to zapraszam poniżej na ponad 2-godzinny materiał z Trybu Online:

I na trochę krótsze materiały tutaj:

 

 

Komentarze

Grzanka

Tylko czy ten tygrys był potrzebny ? Trochę lipnie wygląda według mnie.

Co do postaci to taki mishimowy mix, jak Jinpachi albo Angel. Coś w podobie. Będzie dobra ale pewnie nie super, na jednego Phoenix Smashera

Misiek

Żwawa ta babcia. Na początku nie podobał mi się tajger, ale w sumie może być... ciekawe czy po jakimś czasie każdy będzie miał dość tego jej "ikimasu"

Greg0842013

Moj nowy main babcia Mishima 

Szini50

Hm po f+3+4 robi swojego WGF, Heelsweepa, cd+3 Devil Jina (tylko gorsze) i coś nowego supcio, znaczy wszystkie te ciosy są nowe ale z małą dozą wyobraźni widać na czym się twórcy wzorowali robiąc jej ciosy po "mist stepie"

dawkin-soul

No cóż aż tak strasznie to nie wygląda, ale widać po juggle'ach, że łatwo się nią nie będzie grać. Widać, że trzeba się nią napracować, żeby coś z niej wydusić.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Pełny movelist Kazumi i pierwsze gameplaye

Mamy wtorek, 2 czerwca, a to oznacza, że dzisiaj do obsady grywalnych postaci dołączyła Kazumi Mishima, która do tej pory była tylko finałowym bossem w grze.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 02-06-2015 18:07
Wyświetleń: 581
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 5

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!