Po dłuższej przerwie powracają materiały z przeglądem command list postaci w Tekken 7. Tym razem przyszła pora na Jina Kazamę, który otrzymał kilka nowych zagrań oraz powrócił kaptur na jego głowę. Pod koniec materiału standardowo można zobaczyć kilka przydatnych juggli:

 

Komentarze

Grzanka

Ja uważam że jeszcze długa droga przed nimi aby ta gra była choć tak udana jak t6. Co do command list to też jestem zażenowana zmianami. Połowa postaci ma niewykorzystane połowę kombinacji a oni dodają po jednym lub w cale. Nie oczekuję rewolucji ale chociaż taki skok jaki był między piątką a szóstką gdzie było sporo zmian i sporo nowych ciosów i to trzymało się kupy. A tu Jin ma jeden nowy cios, a Paul wcale.

Szini50

To powiem inaczej Tekken 7... Szał.... Tak naod#$& robiona gra zero pomysłu niech Harada weźmie i jeszcze ze 2 kolejne gry naraz robi bo sumer lesson, tekken 7 i Pokken (i prawdopodobnie TxSf) to za mało po co się skupiać na jednej i robić pokolei? Nie lepiej niech Robić 5 a byle jak i to widać aby RA kopiować z SFxT żenada...

Grzanka

Co narzekasz, Paul nie ma ani jednego nowego ruchu także nie pękaj

Szini50

Tylko jeden naprawdę nowy ruch... Szał.... I RA to samo co item move... Szał x2 brawo
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Pełny movelist Jina

Po dłuższej przerwie powracają materiały z przeglądem command list postaci w Tekken 7. Tym razem przyszła pora na Jina Kazamę.

Autor: Młody
Reputacja 328.1
Dodany dnia 22-08-2015 22:16
Wyświetleń: 608
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 4

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!