Dzisiaj do sieci trafił materiał video przedstawiający pełną listę ciosów Claudio Serafino. Włoch jest zupełnie nową postacią w serii Tekken i od początku zaskakiwał możliwością kumulowania magicznej energii w prawej dłoni po kilku zagraniach, żeby ją potem wykorzystać w innych.

Movelist Claudio można zobaczyć tutaj:

Z racji, że opisy ciosów są po japońsku, to Flying Wonkey przetłumaczył je na angielski i  w tym newsie można się z nimi zapoznać:

http://www.avoidingthepuddle.com/news/2015/4/9/tekken-7-claudio-serafino-movelist-rundown.html

----------------------------------------------------------------------------------

Rip, gracz z USA i twórca LevelUpYourGame, miał prawdopodobnie okazje najdłużej pograć w Tekken 7 z osób posługujących się językiem angielskim. Najpierw na Final Round 18, a następnie na NCR, gdzie mimo, że nie było turnieju w Tekkena, to maszyny z T7 się pojawiły. Na swoim kanale podzielił się wrażeniami z gry i trzeba przyznać, że brzmi to zachęcająco:

Amerykanin  zwrócił uwagę na to, że:

-same gry są o wiele krótsze

-slow-motion jest wg. Ripa najlepszym 'ficzerem' w histori Tekkena

-nowy system combosów/juggli łączący elementy poprzednich części z zupełnie nowymi powoduje, że gra jest o wiele ciekawsza

-Power Crushe nadal są trudne do ocenienia, jako przydatne

-Rage Arty natomiast mogłyby być jeszcze bardziej widowiskowe (zmiany kolorów, więcej akcji i charakterystycznych poz postaci jak np. ma Steve czy King) i żeby miały więcej możliwości (jak np. transformacja Kazuyi czy możliwość cancelowania u Paula)

-praktycznie bezużyteczne jest używanie Rage Arta w jugglach, ponieważ skalowanie całkowicie zabija jakikolwiek damage tego zagrania.

Zaskakują też informacje, że Lucky Chloe nie należy do najprostszych postaci do operowania, a jej just frame'y są na poziomie trudności Demolition Mana Paula (d+4:2:1+2). Mnie osobiście za to cieszy informacja, że Xiaoyu i Paul wydają się o wiele lepszymi postaciami niż w poprzednich grach z serii Tekken.

Komentarze

Awatar

WidowmakerPL

Co za pedzio z tego claudio xD

Szini50

Xiaoyu i Paul nie potrzebowali buffów jedna i druga postać była mocna w TTT2 ogólnie to sporo postaci dostało buffy z czego narazie dosyć mocno wyróżnia się Brayan i jego "wszystko z ch to launch" -_- ale mało się interesowałem jako tako T7 tylko Kazuya, Jinem i DJ resztę bardzo ogólnie oglądałem (przeważnie podczas starć z wcześniej wymienionymi)
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Pełny movelist Claudio i opinia Ripa o Tekken 7

Dzisiaj do sieci trafił materiał video przedstawiający pełną listę ciosów Claudio Serafino, natomiast Rip podzielił się swoimi wrażeniamy z gry w Tekken 7.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 09-04-2015 18:41
Wyświetleń: 712
Oceny 9
Ilość głosów: 1
Komentarze: 2

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!