Kolejny tydzień i kolejny materiał wideo z przeglądem wszystkich dostępnych ciosów u jednej postaci w Tekken 7. Tym razem przyjrzymy się command liście Asuki Kazamy. I jak zawsze przypominam, żeby oglądać do końca gdzie czekają na nas również skuteczne kombosy w jej wykonaniu:

 

Komentarze

Caradolph

Największe pro Asuką to jest full combo w polu po CH FC d/f+2 :33

Ile jest teraz na bloku po f,f+2,1+2 ktoś wie? 

Pychu

jaram sie, neutralizer daje teraz 8 frejmow na plus i znerfili kare po ff+2,1+2 czy ktos wie czy ten ff+1 jest karalne?!

Grzanka

Każda postać ma jakieś trudne combo, polecam szósty sample Lee z TTT2 - dla maniaków karkołomnych kombinacji jak znalazł

Greg0842013

Defensywne postacie napewno nie są łatwe a jej combo po 3+4 jest naprawdę pro.

Szini50

Czy Ja wiem Asuka nie jest tak trudną postacią jak dla mnie bardzo fajną, nie tanią ale też nie za trudną. Przy Double Lift kicku problem polega na tym że trzeba to traktować jak low... I się pod tym schylać o czym zawsze zapominam lub nie potrafię zrobić.

Grzanka

Ja nic do Asuki nie mam, wkurza mnie jej tanie d+3+4 które Greg namiętnie wykorzystywał swego czasu ale ogólnie jest luz. To fakt, fatwo Asuką wystartować i coś ugrać ale mało osób potrafi naprawdę nią grać. W T7 chyba za bardzo się nie zmieniła.

Szini50

Taaa najpopularniejsza wśród graczy niedzielnych i casuali stąd te statystyki a wynika to z stroju naprawdę genialny a jak zachęca do gry przynajmniej moich kumpli na PSP lata temu zachęcał -_-

Grzanka

Asuka najpopularniejsza w TTT2 ? Z kąt taka teza ? Chyba tylko ty nią grasz

Greg0842013

Najpopularniejsza postać w ttt2 więc przydała by się wersja evil.Mam nadzieję że zobaczę najlepszy jej strój czyli kimono z tekkena 5
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Pełny movelist Asuki

Kolejny tydzień i kolejny materiał wideo z przeglądem wszystkich dostępnych ciosów u jednej postaci w Tekken 7. Tym razem przyjrzymy się command liście Asuki Kazamy.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 27-07-2015 18:13
Wyświetleń: 710
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 9

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!