O Rage Artach

Zaczynamy od rozpiski na jaką wysokość trafiają Rage Arty:

  • low: Lucky Chloe
  • mid: Claudio, Shaheen, Katarina, Leo, Paul, Law, Lars, Drag, Xiaoyu, Asuka, King, Lili, Feng, Bryan, Hwoarang
  • high: Steve, Alisa

Jak widzimy LC jest jedyną postacią, której Rage Art zaczyna się od Lowa. Hwoarang musi być w postawie, żeby wykonać RA, natomiast ma duży pushback na bloku.

 

'Just Before Launch'

Dzisiaj w nocy odbyła się też relacja z zapowiadanego wcześniej programu : "Tekken 7 'Just Before Launch' Web Broadcast". Podczas programu pojawił się Katsuhiro Harada z dwoma przebranymi modelkami: Hinako Sano i Yuriko Tiger i pokazali kilka interesujących rzeczy/przekazali kilka ciekawych informacji:

  • 29 Marca odbędzie się specjalny event Tekken 7, na którym każdy Japończyk będzie się mógł zmierzyć przez sieć z innym po drugiej stronie kraju. Transmitować to wydarzenie będą na portalu niconico i podczas relacji otrzymamy też nowe informacje związane z Tekken 7. Więcej info na temat tego eventu wkrótce.
  • Od mniej więcej 15:40 Harada opowiada o różnych ciosach Lucky Chloe wymagających rytmicznego wstukiwania kombinacji
  • Żeby wykonać pełną wersję Rage Arta Lucky Chloe należy w rytm słów "C H L O E Finish" wklepać przyciski. Możecie zobaczyć, to w momencie 19:00
  • W momencie 10:55 zostały przedstawione wszystkie standardowe juggle, które można znaleźć w 'Beginner's Guide' o którym wspominałem w tym newsie: http://www.tekkenpro.pl/articles/news/tekken-7-arcade----poradnik-dla-poczatkujacego

 

Jak się prezentują postacie z bliska?

Tutaj: http://imgur.com/a/zGYz9 możecie zobaczyć jak się prezentują postacie z bliska dzięki dobrej jakości screenom. Czy można to nazwać nową generacją?

 

Kombosy

Lucky Chloe i jej 'słaby damage':

Katarina efektownie i efektywnie:

Infinite Kazuyi? ( ):

i combo video (opcja podwójnego przebicia podłogi już nie działa):

Komentarze

Misiek

Coś czuję, że Klołi napsuje krwi niejednemu... ale może się czepiam... i tak czekam na Ninę ;]

Szini50

Ciężko będzie o AK zapomnieć... Kurde King to przy nim cienki bolek zawsze wolałem Armora chlip czemu nie mogli dać na odwrót? Wywalić Kinga i zostawić AK? Poważny minus....

Robson

King ma ciosy Armora więc zapomnij o nim.

wmksdm

Będziesz zawiedziony

Szini50

W rozpisce rage art brakuje Mishimów. Super komba wyglądają podoba mi się martwi mnie ten b+4 kazuyi chlip co z moim DJ się stanie? :-) pozatym miazga czekam te 6 dni!!! Chcem widzieć Lee, Nine, Anne, Yoshi, ravena, Jina, DJ i Armor Kinga innaczej będę zawiedziony!
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
O Rage Artach, specjalnym programie z Haradą i kombosach - Tekken 7 news

W dzisiejszym zbiorze informacji dowiemy się o wysokościach Rage Artów, czego można było się dowiedzieć w specjalnym programie z Haradą i pooglądamy nowe juggle.

Autor: Młody
Reputacja 328.1
Dodany dnia 12-03-2015 13:26
Wyświetleń: 496
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 5

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!