Ładna pani wita was pokazując ile dni pozostało do premiery pełnej wersji T7 na automaty, a tymczasem dzisiejszy news zaczynamy od aktualnej klasyfikacji rang na automatach w Japonii na ten moment:

Demon Fist: Yuu
Avenger: Nobi, SP Pikoham, Double, Buts
Warrior: Take, Yuttari Yuki
Berserker: Shounen, Hiryu

Od razu widać nową rangę, a mianowicie Demon Fist. Ciekawe jakie rangi znajdują się wyżej. Dowiemy się pewnie już niedługo.

 

Dodatkowo pojawiło się dzisiaj ciekawe zdjęcie, na którym można zobaczyć, że w Tekken 7 będzie możliwa również kustomizacja własnego paska życia:

Czy to aby nie przesada?

 

Powracamy na chwilę do tematu skalowania obrażeń i tym razem przykład ze zdjęciem:

Claudio:

Genocide Cutter -> b+3 -> Burn Knuckle

zabiera tyle samo obrażeń co standardowy juggle po hopkicku

 

A na koniec ponownie kilka godzin materiału wideo, czyli zapis streama Kurokuro z dwóch dni:

 

oraz kilka nowych materiałów znajdziecie też tutaj (również z Nobim):

https://www.youtube.com/user/yuki95/videos

Komentarze

szyper

dla mnie bomba, ewgf ewgf bound ewgf ewgf super mocne?

Misiek

Dla mnie rangi nieistotne, za niebieskie nie wychodzę i tak huehue. A co do customizacji HUDa to nie wiem... chyba też bez znaczenia, ot taki tam bajer (chociaż fajnie by bylo, gdyby była opcja wyboru "zapowiadacza" walk spośród różnych głosów, zarówno męskich jak i żeńskich)... Żeby się tylko nie okazało, że to jakaś zmyłka co by odciągnąc naszą uwagę od istotnych spraw

DarkFlow

Mhmmm, ja nawet nie wiem jak te comba Claudio wyglądają xd Choć sama postać bardzo mnie ciekawi. Myślę, że tyle samo dmg za te same comba to coś nie tak, ale wydaje mi się że to będzie jeszcze skorygowane. Najbardziej czekam na informację na jakich platformach będzie Tekken7

Szini50

Lipa z tymi combami... 3 ciosowe wszyscy robić będą istny szał... Customizacja paska -_- niech się skupiają na strojach bo te z TTT2 były słabe żeby nie powiedzieć ch@jowe. Pozatym git czekam na Jina w marcu znaczy się na premierę pełnej wersji miało być.... Rangi są fajne ale mam nadzieje że rozwiążą to inaczej tym razem ten system jest wysoce niesprawiedliwy i bezsensowny zwłaszcza jak serwery są jakie są w TTT2 pozatym wolałbym trochę ułatwienie rang bez przesady jak w revo ale mogli by znaleźć złoty środek tak żeby każdy zdołał 3 rangi więcej wbić niż w ttt2 więcej radochy by było i wiecej by te rangi mówiły o skilu bo bardziej dokładne by były.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
O najwyższych rangach w T7, nowych materiałach wideo i kustomizacji paska życia

Ładna pani wita was pokazując ile dni pozostało do premiery pełnej wersji T7 na automaty, a tymczasem dzisiejszy news zaczynamy od aktualnej klasyfikacji rang na automatach w Japonii na ten moment.

Autor: Młody
Reputacja 328.1
Dodany dnia 24-02-2015 18:30
Wyświetleń: 418
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 4

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!