CUSTOMIZACJA

W jednym z poprzednich newsów związanych z T7 informowałem, że teraz zmiana kolorków w standardowych strojach również kosztuje pieniądze zarobione w potyczkach w grze. Nie wspomniałem za to, że możliwość zmiany kolorów dotyczy wielu elementów stroju:

Jak widać, można wygodnie sobie zmieniać wygląd swojej postaci również przez telefon. Samych opcji zmiany stroju jest niewiele na chwilę obecną, ale pewnie do czasu wydania gry na konsolę dużo się w tej kwestii zmieni. Aktualnie widzieliśmy tylko kilka zmian w wyglądzie u postaci. Oto kilka przykładów:

 

PRACTICE MODE

Tryb Practice planowo miał wystartować 26 Marca na automatach z T7, jednak termin został przełożony i nie ma konkretnej informacji kiedy to nastąpi, ale jest to kwestia dnia/dni po tej dacie. Z racji, że ten tryb zostanie uruchomiony lada dzień, to na oficjalnej stronie stronie Tekkena ( http://www.tekken-official.jp/tk7ac/system/practice.php ) pojawiło się więcej informacji jak ten tryb będzie działał. Warto obserwować pierwsze materiały wideo, które się pojawią prezentujące ten tryb, ponieważ już teraz z samych screenów wynika, że jest on zrealizowany bardzo solidnie i w takiej lub rozszerzonej wersji może trafić na konsolową wersję gry. Zasadnicza różnica polega na tym, że w automatowej wersji gry 1 kredyt pozwala na przebywanie w tym trybie przez 5 minut, kolejny kredyt daje kolejne 7 minut.

Funkcje dostępne w Trybie Practice, które się pojawią po wciśnięciu przycisku START:

 • MODE SELECT: wybieramy tutaj między 'Freestyle' i 'VS CPU'
 • CPU ACTION: wybieramy co ma robić postać sterowana przez komputer (stać, kucać, blokować itp.)
 • GET-UP ACTION: wybieramy co ma robić postać sterowana przez komputer podczas wstawania z ziemi/jak ma wstawać z ziemi
 • COUNTER: wybieramy czy nasze ciosy mają trafiać na CH
 • RAGE SETTING: włączamy/wyłączamy Rage'a naszej postaci
 • COMMAND HISTORY: włączamy/wyłączamy wyświetlanie na ekranie naszych inputów
 • POSITION RESET: włączamy/wyłączamy funkcję resetowania pozycji (resetuje się pozycję wciskając prawą nogę+START; jeżeli arena jest ze ścianami, balkonami i jesteśmy w pobliżu ściany/balkonu to w momencie resetu można wybrać, czy ma przenieść postacie na środek czy pod ścianę. Jednak jak już przebijemy ścianę/balkon i spadniemy na dół to nie można już wrócić na górę resetując. Jedyną opcją żeby wrócić jest skorzystanie z funkcji STAGE SELECT i wybranie ponownie tej areny).
 • CHARACTER SELECT: wracamy do wyboru postaci
 • STAGE SELECT: wracamy do wyboru areny

Co ciekawe brakuje funkcji Command List, więc gracze nadal muszą korzystać z listy ciosów na tekken-net. A czas pięciu minut upływa również podczas wyboru postaci czy areny.

 

KOLEJNY SPECJALNY PROGRAM Z HARADĄ

W niedzielę 29 Marca odbędzie się drugi już program ze studia Namco Bandai (o pierwszym możecie poczytać tutaj: http://www.tekkenpro.pl/articles/news/o-rage-artach-specjalnym-programie-z-harada-i-kombosach---tekken-7-news ), podczas którego pojawią się:

 • Katsuhiro Harada, twórca serii TEKKEN
 • dwie cosplayerki Hinako Sano i Yuriko Tiger, które wystąpiły też w poprzednim programie 
 • Gen, jeden z lepszych graczy w Japonii, który zajął drugie miejsce na EVO 2014 posługując się Bobem i Leo, pieszczotliwie zwany GenKidem ze względu na młody wiek
 • tajemniczy gość, którego tożsamości jeszcze nie poznaliśmy.

Podczas eventu gracze będą mogli wygrać "wyjątkową" i "rzadką" płytę gracza z Mokujinem, którą będzie można wykorzystać w grze jako element Loading Screenu:

Ważniejsza jednak jest informacja, że to o tym evencie wspominali Harada i Murray podczas ATP Live, mówiąc, że 29 Marca ogłoszą nową postać, która dołączy do Tekken 7 (o czym pisałem tutaj: http://www.tekkenpro.pl/articles/news/29-marca-dowiemy-sie-kto-pierwszy-dolaczy-do-tekken-7---specjalny-odcinek-atp-live-podczas-fr18 ).

Czyżby to był Bob, skoro zaproszony został Gen?

Transmisja będzie na stronie NicoNico (wymagane jest założenie konta) w Niedzielę o 14:30 czasu Japońskiego (czyli 7:30 rano w Polsce) tutaj:

http://live.nicovideo.jp/watch/lv214163464 

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------
Żródła:
http://www.fightersgeneration.com/screens/tekken7-customize-rank.htm
http://www.avoidingthepuddle.com/news/2015/3/25/tekken-7-details-on-the-upcoming-practice-mode-for-arcades.html
http://www.avoidingthepuddle.com/news/2015/3/25/special-tekken-7-niconico-broadcast-on-march-29-featuring-ha.html

Komentarze

KaJot

Wiem wiem Blaug, ale postać do Fun fightów była dobra szkoda że nie ma takiego pika-pika w Tekkenie

BlauPL

Pierwsze pokażą znów nowe postacie w serii , a potem z 1 czy 2 stare Z tym Gonem żartowałem Kamil  ;p

Misiek

Nina musi być, ale parcia na to, żeby pokazała się już to nie mam. Jakoś mi się wydaje, że im dłużej postaci nie ma tym lepiej będzie ona zrobiona... a co do pierwszego tajm relisu to stawiam na jakiegoś Boba, albo może Yosh, fajnie by było... chyba że pokażą coś jeszcze nowego  o_O

KaJot

Gon, może to nie bo Namco nie ma na niego licencji. Ja obstawiam którąś z sióstr Williams i że Armor King też będzie w T7 zobaczycie że roster będzie taki jak w T6 plus nowe postacie

BlauPL

Ja myślę ,że z przytupem powróci Gon

Greg0842013

Ja obstawiam Mokujin 

Szini50

Haha zmieniam zdanie daje 50% że Jin, jeśli dobrze zrozumiałem Jin będzie sub bossem pojawiającym się za Henia na zasadzie gold azazel i gold ogre. Zobaczcie na twitterze u flying wonkey ;-)

Szini50

Hm fajnie by było gdyby był to Jin ale cóż najlepsze na koniec? Czesto miałem takie refleksje że Jina na końcu dodadzą razem z Devil Jinem specjalnie wkońcu tyle osób o niego pyta ;-) ogólnie nie mam pomysłu o kogo innego może pójść, mimo wszystko daje 25% szansy że to Jin

Tenshimitsu

Och nie, tylko nie BOB....

Vergil714

Ja obstawiam Jina.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
O kustomizacji, trybie Practice i specjalnym streamie 29 Marca

Kolorowanie każdego elementu stroju, funkcje trybu practice i drugi stream z Haradą

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 25-03-2015 13:28
Wyświetleń: 671
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 10

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!