Jak podaje portal E-sports TV.net, już od 5 lipca rozpocznie się nowy sezon programu 'Tekken Crash'. Jednym ze sponsorów wydarzenia jest Twitch.tv, dzięki temu transmisja programu będzie odbywać się równocześnie w koreańskiej telewizji na kanale SPOTV GAMES, jak i na Twitchu (jednak nie wiadomo jeszcze pod jakim linkiem). Główny sezon będzie trwał od 19 Lipca, aż do 6 Września, natomiast 5 Lipca zostanie wyemitowany premierowy odcinek z kwalifikacjami zawodników do sezonu.

Każdy odcinek będzie emitowany w TV i streamowany na Twitchu o godzinie 19:00 czasu koreańskiego (12:00 czasu polskiego).

Poniżej materiał wideo promujący wydarzenie:

 

TEKKEN CRASH to turniej 3-osobowych drużyn złożonych głównie z zawodników z Korei Południowej, okraszony profesjonalnym komentarzem i entuzjastycznie reagującą widownią. Całość podzielona jest na odcinki i ma formę profesjonalnie przygotowanego programu telewizyjnego. A że, z Korei pochodzą najlepsi gracze w Tekkena na Świecie, to o poziom samych rozgrywek nie ma się co obawiać. Tym razem Tekken Crash będzie rozgrywany na automatach z najnowszą odsłoną serii, więc będzie okazja zobaczyć jak najmocniejsi grają w Tekkena 7.

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Nowy sezon 'Tekken Crash' już od 5 Lipca!

Jak podaje portal E-sports TV.net, już od 5 lipca rozpocznie się nowy sezon programu 'Tekken Crash'.

Autor: Młody
Reputacja 328.1
Dodany dnia 28-06-2015 09:23
Wyświetleń: 614
Oceny 10
Ilość głosów: 1

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!