Wg. informacji, które pojawiły się na oficjalnym twitterze jednego z salonów gier, 4 czerwca nastąpi aktualizacja automatowej wersji Tekken 7 (oznaczona numerkiem G13) i oprócz zbalansowania postaci i kilku nowych rzeczy, pojawi się przede wszystkim nowa arena, która będzie posiadała ściany i podłogi możliwe do rozbicia.

 

Tekken 7 ver. G13:

  • Dodatkowy "Play Bonus" w grze.
  • Dodano wyświetlaną informację o planowanym reboocie maszyny, co 72 godziny
  • Dodano jedną nową arenę ze ścianą i podłogą możliwą do rozbicia
  • Nieujawnione zmiany w balansie postaci
  • Update poprawiający stabilność systemu
  • Update poprawiający stabilnosć systemu online'owego matchmakingu.

 

 

 

 

 

------------------
Źródło:
http://www.avoidingthepuddle.com/news/2015/5/21/tekken-7-ver-g13-update-arriving-on-the-4th-of-june.html

Komentarze

Caradolph

Hwoarang rzeczywiście jest trochę przepakowany, ale też nie należy do postaci łatwych. Jak się go zna, to otwiera się tyle możliwości schylania i przerywania jego akcji, że to się w pale nie mieści. -14? Nie wierzę, że tak to osłabili. Przecież on oprócz hellsweepa i ew. CD+3 nie ma nic grożnego na low. Chociaż z drugiej strony to średni nerf, patrząc na fakt, że sporo postaci nie kara jakoś arcy mocno z WSa poniżej -15, still hellsweep wybijający na NH ma zrobić out.

Dragunov za to ma bardzo miło, gdyż f,f+2 zamiast -12 ma teraz -10 (buff), iWR+2 zamiast +4 na bloku ma +6 (buff), b+1+2 zamiast +3 na bloku ma +6 (awwwww yisssssss) oraz wraca qcb+2 z T6 (-13 na bloku zamiast -15) do tego należy dodać chyba najbardziej srogi buff - d/b+3 wybija do full juggle'a na NH (dalej żeby podciąć trzeba być blisko i jest stun na bloku, ale dalej tak samo szybkie i w sumie co za różnica czy -18 jak wcześniej czy -30 jak i tak praktycznie wszystkie postaci ukarają to mocno, oczywiście cancel w rzut na kucającego zostaje). Jedyny nerf, którego się doszukałem to WS+1+2/qcf+1+2 mające -15 na bloku zamiast -14 i mniejszy pushback. 

Wyczuwam wysyp Dragów, ale i tak 90 % graczy będzie tą postać kaleczyć :v

Szini50

Moje najnowsze informacje (sprzed pół miesiąca ale mniejsza o to) d/b+2 ma - 14 i to boli BARDZO pozatym HS ma mieć na CH kombo i tyle. A z tym Dragiem to tak trochę żartowałem choć combo damage ma na granicy najbardziej jednak Hwo mnie denerwuje to taka pro noob postać a jeszcze combo damage nieludzki chore

Caradolph

Zapomnij o tym, że Dragunov zostanie osłabiony. Mieliśmy w drodze do Leszna dywagację na ten temat i dopóki Nobi na podobnym poziomie ma masakryczny problem z takim topowym Hwoarangiem, to będzie dostawał buffy. To nie jest postać, którą można sobie hulać na luzie i bez ryzyka ciukać wszystkich najprostszym sposobem. Jest on trudny i zawsze wymagał bardzo dużo (może nie tak jak Mishimy czy Bryan, ale wymagał). To jest czołg, ale będzie tym czołgiem tylko w kumatych rękach tym bardziej teraz gdy dostał buffy we frame dacie tam gdzie powinien gdyż to zawsze była postać z potężną i przede wszystkim ambitną ofensywą, natomiast byle noob może robić komplet po hellsweepie i wymieniać to choćby z f,f+2 i jest to dziecinnie proste. Devil Jin powinien dostać hella z TTT2, ale czy miałby wybijać na CH to bym się zastanowił. Wystarczyłoby to, że ma bardzo dobre oki. Niech mu wyrzucą juggla i na CH i na NH to wtedy jestem w stanie bezproblemowo dopuścić b+4 wrzucające na ścianę. A d/b+2 nie będzie miało -11 dopóki highcrushuje. Jak na low poke tego typu -12 jest akurat.

Szini50

@Cara : pobieram, ale mają mu dać stary HS z TTT2 czyli na CH combo itd. I d/b+2 na - 11 i osłabić draga, bryana i Hwo wtedy pasi inaczej nie widzę przeciwwskazań na HS na NH jak wszyscy to wszyscy

ForAiur

WTF> "Nieujawnione zmiany w balansie postaci" <

Caradolph

Niech wyrzucą hellsweepa jugglującego no NH i pasi :v

Misiek

Popieram. Powinno być ze 30-35. Zrimejkowana wersja Moonlit Wilderness była by git... ulubiona arena ;]

Robson

Wreszcie nowa arena. Póki co jest ich zdecydowanie za mało.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Nowa arena w Tekken 7 od 4 Czerwca

4 czerwca nastąpi aktualizacja automatowej wersji Tekken 7 (oznaczona numerkiem G13) i oprócz zbalansowania postaci i kilku nowych rzeczy, pojawi się przede wszystkim nowa arena, która będzie posiadała ściany i podłogi możliwe do rozbicia.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 26-05-2015 12:47
Wyświetleń: 737
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 8

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!