Na tydzień przed pierwszymi testami T7:FR w Japonii do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący wszystkie zmiany jakie zaszły w grze. A jest tego całkiem dużo.

Zapraszam do zapoznania się ze zwiastunem i informacjami poniżej:

1. Rage Arty, czyli specjalne ataki uruchamiające efektowne animacje, będą mieć skalowane obrażenia. Trudno do końca zrozumieć jak to działa, ale prawdopodobnie ilość zarówno naszego życia, jak i przeciwnika będzie mieć wpływ na to ile ostatecznie ten atak zabierze obrażeń.

2.. Rage uruchamia się przy znacznie większej ilości posiadanego życia niż do tej pory.

3. Nowe animacje Rage Artów Dragunova i Devil Jina w zwiastunie  mogą wskazywać na to, że albo postacie będą mieć więcej niż jedną animację Rage Arta, albo niektóre animacje zostały zastąpione nowymi.

3. Nowy element systemu gry: Rage Attacks! Jak sama nazwa wskazuje, jest to druga technika, z której nasza postać może skorzystać tylko gdy jest w stanie Rage'a (miga pasek życia). Z pierwszych obserwacji przypomina to cancele popularne z gier 2D. Chodzi o to, że postać po wykonaniu jednego ciosu może przejść automatycznie do następnego (czyli canceluje pierwszy cios przechodząc w drugi) lub przejść automatycznie do frontdasha. W praktyce może się po prostu okazać, że jest to dodatkowa komenda u postaci która uaktywnia się tylko podczas Rage'a, i tak też sugeruje 3 i 4 strona tego PORADNIKA (Rage Attacki oznaczone żółtą literką R)

4. Akuma - nowa postać znana ze serii Street Fighter będzie posiadać dodatkowy pasek w dolnym rogu ekranu. Jest on podzielony na dwie części. Kiedy naładuje się do połowy to można go przeznaczyć na tzw. EXy czyli umocnione wersje ataków, natomiast pełny pasek pozwala uruchomić Supera czyli bardzo mocny i efektowny cios. Tak zwykle działa to w bijatykach 2D. Jak zostało zaimplementowane to w Tekkenie u Akumy? Dowiemy się już niedługo.

5. Wiele postaci otrzymało nowe podstawowe stroje, obejrzeć je można w galerii poniżej!

 

A o to zwiastun przedstawiający zmiany w Tekken 7: Fated Retribution :

 

 

 

Jak zapatrujecie się na te zmiany?

 

--------------------------------------

Planowana wydanie Tekken7: Fated Retribution na automaty to.....Lato 2016.  A to oznacza, że premiera T7 na konsolę oddala się coraz bardziej.

Galeria

Komentarze

Misiek

Ja jestem raczej na "nie". Podobnie jak Szini napisał, miałem obawy, ale teraz mam ich coraz więcej. Tekken podobał mi się m.in. za to, że nie miał żadnych liczników, meterów, pasków czy triggerów i superów. Kupić kupię, wiadomo... może to wszystko okaże się bardzo dobrym rozwiązaniem, kto wie? Choć sam w to wątpię trzeba będzie obejrzeć więcej materiałów po premierze FR, a już na pewno zagrać samemu.

jabol_punk

Pozatym akuma... mam wrażenie że ma 5 ciosów na krzyż w tym 2 cancele będzie cyrk coś czuje...

Szini50

Zazdroszczę ci tego Pokkena zagrałbym i to całkiem poważnie mówię

KaJot

Mam Kłamać czy pisać prawdę, jak kłamać to jest zajebisty, a tak serio co oni zrobili z TEKKENEM K*RWA. Dobrze że na WiiU będą pokemony to trochę potrenuje do T7

Szini50

O ile poprzednio raczej patrzyłem na tę grę pozytywnie tak teraz mam już naprawdę wielkie obawy O_O to coraz mniej przypomina Tekkena tutaj już przesadzili... No ale zobaczymy jak będą teraz wyglądały faktyczne pojedynki ale narazie wygląda mi to na rasowe przekombinowanie systemu... Stroje są super, grafika piękna, nowe rage arts wyglądają ZAJEBISCIE (Dragunov o matko) nawet te Rage Ataki wyglądają fajnie tylko za błyszcząco zobaczymy narazie niby jestem podjarany i widzę dużo dobrego ale chyba nigdy nie miałem większych obaw

Grzanka

Zapowiada się niezły cyrk w tym FR. Zrobią wszystko żeby przyciągnąć dzieciaków. 

jabol_punk

Masakra co to ma być pasek dodatkowy kuźwa to nie jest tekken x sf co oni robią z tą grą rage arty.paski mocy. jeszcze niech jakieś magiczne gemy wymyślą i po tekkenie... ale strój DJ na plus,mieszane uczucia po tej zajawce...

dawkin-soul

Wychodzi na to, że Nina pod, f,f,f +1+2 ma Rage Attack. Ciekawe jak się będzie przedłużało tym combo w praktyce. Nic,pozostaje tylko czekać na więcej materiałów z Japonii.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Najnowszy zwiastun 'Tekken 7: Fated Retribution' odkrywa wiele nowości!

Na tydzień przed pierwszymi testami T7:FR w Japonii do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący wszystkie zmiany jakie zaszły w grze. A jest tego całkiem dużo.

Autor: Młody
Reputacja 328.1
Dodany dnia 05-02-2016 19:38
Wyświetleń: 895
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 8

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!