Finał turnieju 'The King of Iron Fist Tournament 2015' już 12 Grudnia 2015 roku w Tokio w Japonii (najbliższa Sobota). Rozgrywany on będzie na automatowej wersji Tekken 7, a pula nagród w turnieju wynosi ok. 80 000 dolarów. Na zwycięzcę ponadto czeka tytuł Mistrza Świata, który z pewnością każdy chciałby zdobyć. 

W turnieju wystartuje 27 uczestników z całego świata i w tym gronie znajduje się, co nas interesuje najbardziej, nasz rodak z Polski - Artur "Devil" Wleklik.

Cały turniej będzie transmitowany na żywo na kanale: http://www.twitch.tv/tekken i tego po prostu nie można przegapić, więc wszyscy obowiązkowo meldujemy się tam w Sobotę

Program turnieju (12.12.2015 - start w nocy z Piątku na Sobotę):

  • 02:00-04:30 - Otwarcie turnieju i Faza Kwalifikacyjna
  • 04:50-09:00 - Faza finałowa 
  • 09:15 - Ceremonia wręczenia nagród

Turniej będziemy również hostować na naszym kanale: http://www.twitch.tv/tekkenpropl, dzięki czemu będziemy mogli komentować wydarzenia na czacie w naszym polskim gronie

 

W tym newsie przybliżę sylwetki wszystkich uczestników, natomiast jeżeli jesteście ciekawi jak przebiegały całe eliminacje do tego Wielkiego Finału, to zapraszam tutaj.

 

LP  PSEUDONIM   NARODOWOŚĆ   POSTAĆ   KWALIFIKACJA DO FINAŁU TKOIFT2015   OPIS 
1 Devil  Polska Kazuya

3 miejsce w Europejskim turnieju eliminacyjnym

Najlepszy Polski gracz w Tekkena i przez wielu uznawany za najlepszego Europejskiego gracza.
2 Vanex  Włochy King 2 miejsce w Europejskim turnieju eliminacyjnym Prawdopodobnie najlepsza kobieta grająca w Tekkena w Europie.
3  Tissuemon   Włochy Claudio 1 miejsce w Europejskim turnieju eliminacyjnym Japończyk, aktualnie mieszkający we Włoszech. Zawsze w czołówkach wszystkich turniejów, na których się pojawiał.
4 AK  Filipiny Law  (Paul?) Zaproszony przez Bandai Namco Jeden z najmłodszych graczy na turnieju (15-letni). Zaskoczył na zeszłorocznych mistrzostwach swoimi umiejętnościami, wygrywając z Koreańczykami.
5 Mr. Naps  Stany Zjednoczone Bryan 1 miejsce w Kalifornijskim turnieju Eliminacyjnym Uznawany za najlepszego gracza Ameryki Północnej. Jego styl gry mocno prypomina sposób gry Azjatów.
6 BloodHawk  Stany Zjednoczone Leo (Gigas?) 1 miejsce w Nowojorskim turnieju Eliminacyjnym Zaskoczenie eliminacji. Czołowy gracz Tekkena w USA, ale od dłuższego czasu bez większych sukcesów.
7 Knee  Korea Południowa Devil Jin (Bryan? Shaheen?) 1 miejsce w trzecim Koreańskim turnieju Eliminacyjnym Gracz, którego nie trzeba przedstawiać. Jeden z najlepszych na świecie.
8 Help Me  Korea Południowa Paul 1 miejsce w drugim Koreańskim turnieju Eliminacyjnym Kolejny czołowy gracz z Korei. Świeżo upieczony zwycięzca MASTERCUP.8 wraz ze swoją drużyną.
9 Secret  Korea Południowa Josie 1 miejsce w pierwszym Koreańskim turnieju Eliminacyjnym Największe zaskoczenie eliminacji w Korei Południowej. Raczej nie mieliśmy okazji go zobaczyć na międzynarodowych eventach.
10 Nobi  Japonia Dragunov 1 miejsce na EVO 2015 Najbardziej rozpoznawalny gracz z Japonii i jeden z najlepszych graczy na świecie.
11 AO  Japonia Alisa 2 miejsce na EVO 2015 Ambitny i emocjonalny mody gracz z Japonii wciąż czekający na swój wielki sukces (3-ci na EVO 2014, 2-gi na EVO 2015, 5-ty na UTXVI)
12 Henboku Hejoporuka  Korea Południowa Lars 1 miejsce w Koreańskim turnieju Eliminacyjnym kobiet Jedna z pięciu kobiet na turnieju. 
13 Silika  Korea Południowa Alisa 2 miejsce w Koreańskim turnieju Eliminacyjnym kobiet Jedna z pięciu kobiet na turnieju.
14 Yuuyuu  Japonia Xiaoyu 3 miejsce w Japońskim turnieju Eliminacyjnym kobiet w Osace Zawodniczki z pierwszego i drugiego miejsca w turnieju nie mogą wystartować w finałach, dlatego też wystąpi Yuuyuu, która zajęła 3-cie miejsce.
15 Maxi  Japonia Xiaoyu 1 miejsce w Japońskim turnieju Eliminacyjnym kobiet w Tokio Jedna z najlepszych kobiet w Tekkena na świecie.
16 S.H.O.W  Japonia Alisa 1 miejsce w głównym Japońskim turnieju eliminacyjnym  
17 Fukamichi Quest  Japonia Paul 2 miejsce w głównym Japońskim turnieju eliminacyjnym  
18 Taaku  Japonia Shaheen 3 miejsce w głównym Japońskim turnieju eliminacyjnym  
19 Okaty  Japonia Feng Członek zwycięskiej drużyny w Japońskim turnieju eliminacyjnym drużyn  
20 Double  Japonia Law Członek zwycięskiej drużyny w Japońskim turnieju eliminacyjnym drużyn  
21 Dandy  Japonia Kazuya Członek zwycięskiej drużyny w Japońskim turnieju eliminacyjnym drużyn  
22 Murugold  Korea Południowa Claudio 1 miejsce w Koreańskim turnieju Eliminacyjnym studentów  
23 General  Korea Południowa Katarina 2 miejsce w Koreańskim turnieju Eliminacyjnym studentów  
24 Tongdak Love  Korea Południowa Devil Jin 3 miejsce w Koreańskim turnieju Eliminacyjnym studentów  
25 Gen  Japonia Shaheen Członek zwycięskiej drużyny w Japońskim turnieju eliminacyjnym drużyn studentów Zwany również GenKidsem. Młody Japoński gracz, który zajął drugie miejsce na EVO 2014 przegrywając tylko z Koreańczykiem JDCR-em.
26 Karei  Japonia Kazumi Członek zwycięskiej drużyny w Japońskim turnieju eliminacyjnym drużyn studentów Niedawno wraz z kolegami zajął drugie miejsce na MASTERCUP.8
27 Shudy  Japonia Jin Członek zwycięskiej drużyny w Japońskim turnieju eliminacyjnym drużyn studentów  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Poniżej jeszcze dodaję graf potwierdzający uczestników biorących udział w Wielkim Finale:

 

Komentarze

Szini50

Dzięki za info, widzieliście już losowania grup? Lol ale Vanex ma farta grupa śmierci Knee i Gen... LOL Devil chyba lepiej nie mógł wylosować

Di

Działa dobrze, z dwoma zastrzeżeniami:

- żeby obraz był widoczny na pełnym ekranie, trzeba najpierw przybliżyć (R3), a potem wrzucić film na pełny ekran,

- na początku film jest w słabej jakości, trzeba trochę poczekać żeby się poprawił.

Szini50

Ponoć tylko w US i UK w innych regionach nie działa nie wiem czy się coś zmieniło w tym temacie

Młody

a nie ma na PS4 dedykowanej aplikacji Twitch?

Szini50

Dobra to pytanie : czy ktoś już kiedyś oglądał jakiś stream na Ps4 przez przeglądarkę? Dobrze to działa? Bo chciałbym na TV tym razem oglądać.

Młody

Wystarczy wejść tutaj w dniu turnieju  :

http://www.twitch.tv/tekkenpropl

Włączyłem już hostowanie kanału TEKKEN, czyli możemy sobie pisać na czacie w naszym gronie, ale oglądać główny stream

Misiek

Może jakiś pokój byśmy założyli na czacie podczas turnieju? Da się w ogóle? Pewnie będzie oglądało to dosyć sporo osób i będzie ciągle ruszająca się ściana tekstu... nie wiem, co o tym myślicie? No chyba że będziemy na głównym wyczekiwać na Devila i pisać "jaazdaaa Deeviill ku**aaaa!! Poolaaanddd!!"  itd ;]

Szini50

Znaczy rozszerzenie Tekken 7 do pełnej wersji to akurat to na co Ja czekam chcem zobaczyć wkońcu pełną grę nie oszukujmy się najpierw automaty później my nie ma opcji aby te "big reveal" na 12 Grudnia dotyczyło konsol tak jak Yellomiotion w swoim filmie mówił.

Młody

Jak na niconico to raczej jakieś arcade'owe ogłoszenie dla Japończyków

Szini50

Kolejna rewelacja FlyingWonkey : zanim rozpocznie się turniej Harada będzie miał specjalny stream na niconico! Czy to aby to na co wszyscy czekaliśmy?

jingangster

kto inny miauby komencić jak nie lord A

wmksdm

Już ćwicze szybkie piasnie atpGasm i atpToiler

Szini50

No ale Ja się serio cieszę tych murzynów KingJae i RealMeance jako komentatorów strasznie nie lubie są tacy bez emocji i jeszcze mówią takim grobowym głosem, Aris to aż za żywiołowo czasami komentuje o takiej drugiej w nocy to bym chyba nie dał rady ich słuchać

Młody

No i pięknie, możemy szykować się na komentarze "Wszystko-City" i "Okazumi"

Razem: 21, na stronie: 15

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Mistrzostwa Świata już 12 Grudnia! Poznajmy listę uczestników i trzymajmy kciuki za Polaka!

Finał 'The King of Iron Fist Tournament 2015' już 12 Grudnia 2015 w Tokio. W turnieju wystartuje 27 uczestników, w tym również nasz rodak z Polski - DEVIL.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 06-12-2015 16:10
Wyświetleń: 1809
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 21

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!