Mark "MarkMan" Julio, pracujący dla MadCatza i mocno związany ze sceną Tekkena udzielił niedawno wywiadu podczas turnieju Winter Brawl 9, w którym oprócz opowiadania jak się znalazł w miejscu, w którym jest teraz, przekazał również dużo interesujących informacji dotyczących jego współpracy z Namco Bandai oraz jeszcze ciekawszych związanych z Tekkenem 7.

"Jestem częścią zespołu Tekken Project. Oficjalnie nie pracuję dla Namco Bandai, ponieważ moja praca jest w MadCatz, ale blisko współpracuje z Michealem Murrayem i Haradą z zespołu Tekken Project. Mamy dobre relacje i często dyskutujemy na temat nie tylko samej gry, ale również co zrobić dla społeczności graczy. Ważnym krokiem na pewno było to, że Harada się bardziej zaangażował (w relacje ze społecznością graczy - przyp. Młody). Wystarczy spojrzeć na jego twittera czy inne media społecznościowe. Jest bardzo zaangażowany: odpowiada na wiele tweetów i na tyle pytań, na ile jest w stanie. Ciężko jest przyjmować krytykę, ale on sobie z nią świetnie radzi. Niektórzy mogą się nie zgodzić, ponieważ można zauważyć, że czasem się denerwuje, ale on po prostu wyraża siebie. A takie podejście jest bardzo ważne, ponieważ większość twórców gier nie wchodzi w takie relacje z fanami gry."

Najbardziej w calym wywiadzie zaskoczyć mogły jednak słowa MarkMana na temat T7:

"Z niecierpliwością czekam na Tekken 7. Miałem okazję w niego pograć jakieś półtorej tygodnia temu w Japonii. Niesamowitym doświadczeniem dla mnie, jako fana, jest to, że to wciąż ten sam Tekken, ale zostało dodane do niego dużo nowych rzeczy. Nadal jednak skrywa wiele tajemnic. Jest dużo rzeczy, które jeszcze nie zostały ogłoszone i nie zostały pokazane, a na pewno mogą zaskoczyć fanów. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak zareagują na to co przygotował dla nich zespół Tekken Project"

 

Jakie tajemnice jeszcze nie zostały przed nami odkryte? Czy dowiemy się tego już 18 marca podczas premiery pełnej wersji Tekken 7 na automaty?

Pozostało nam tylko czekać.

Pełen wywiad tutaj:

Komentarze

SZKoDnik_PL

Lol... Dalej nie jarzysz o co mi chodzi... Koniec tematu 

Szini50

Matko sorry ale jesteś nie poważny devil w ttt2 jest niesamowicie zepsuty! Kasacja Devil Jina to dla mnie katastrofa totalna to INNA POSTAĆ całkowicie inny comand list itd. Połączenie ich oznaczało by usunięcie devil jina jin fostał by 4 jego ruchy masakra jakaś przemyśl co mówisz to samo się dzieje z kingiem i armor kingiem wygląda na to że kasują armor kinga a king dostał 2 jego ruchy do tego nic specjalnrgo! Chciałbyś żeby zrezygnowano z niny i dano kilka jej ciosów annie? No właśnie może dla ciebie fajnie bo to nie twoje mainy

SZKoDnik_PL

...kombinacja przycisków = transformacja z Jina w Devil Jina z całkowicie innym zestawem ciosów ? Jak Kazuya z b/u+1+2 . Moim zdaniem to by było dobre.A przykład z Nina/Anna , king/armor king itd. ? To różne postacie, a Jin i Devil Jin to ta sama osoba.

Szini50

Czego noe zrozumiałeś w "osobno" ? -_-

SZKoDnik_PL

Napisałem, że z transformacją ,więc byś miał dwie postacie w jednej...

Szini50

Stary idź się utop błagam żeby tego nie zrobili PROSZE to Ja normalnie szału dostane, ignorant z ciebie Devil Jin a Jin to zupełnie różne postacie różnice pomiędzy nimi są bardzo duże mają może 4 te same ciosy złączenie ich zwłaszcza na zasadzie rage arts to była by katastrofa i wręcz skrzywdzenie natury wykasowanie tak wspaniałej postaci jak Devil Jin... To tak jakbym powiedział niech złączą Nine i Anne, asuke i jun, Kinga i AK(co chyba zrobili), Kazuye i henia... Byłbym zrozpaczony taka opcją oni maja być OSOBNO.

SZKoDnik_PL

Jina i Devil Jina bym połączył jak to zrobili z Kazuya Z w miare szybkim transformem był by kozacki

Szini50

Nie wybacze brak Jina, Devil Jina i Armor Kinga ŻADNEGO z nich... To jest najważniejsze POSTACIE resztę mam wdupie za przeproszeniem...

Misiek

Nie no, raczej będzie... właściwie to jestem pewien, bo gdyby wybierać między Williamsównami (a któraś przecież musi być) to wiadomo, że blondyna wygrywa... bez ujmy dla tej drugiej rzecz jasna

SZKoDnik_PL

Jak nie będzie Niny, to się wkurwię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
MarkMan o współpracy z Namco Bandai i tajemnicach Tekken 7

MarkMan udzielił niedawno wywiadu podczas turnieju Winter Brawl 9, w którym przekazał dużo interesujących informacji dotyczących jego współpracy z Namco Bandai oraz jeszcze ciekawszych związanych z Tekkenem 7.

Autor: Młody
Reputacja 328.6
Dodany dnia 26-02-2015 00:36
Wyświetleń: 433
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 10

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!