Dzisiaj o godz 5:00 rano czasu polskiego, na Twitchu na kanale AvoidingThePuddle, emitowany był nowy odcinek 'ATP Live'. Gościem był Ozzy The Lion-O, organizator Lionz Den 2.

Sam program zaczął się od premierowej prezentacji nowego zwiastuna Lionz Den 2, w którym oficjalnie zostaje przedstawiony nowy uczestnik turnieju w Londynie.

Jeżeli śledzicie newsy na TekkenPRO.pl, to już pewnie domyślacie się o kogo chodzi. Tutaj można zobaczyć ten dość specyficzny zwiastun:

 

Jak to zwykle bywa, podczas 'ATP Live' poruszonych zostało kilka różnych tematów (m.in. MKX i Winter Brawl 9), a mniej więcej od 33:00 minuty programu zaczyna się najważniejszy temat odcinka, czyli Ozzy i Lionz Den 2.

UWAGA! W 1:11:00 został pokazany przedpremierowo kolejny zwiastun Lionz Den 2. Tym razem przedstawia potwierdzonych uczestników turnieju. Niezaprzeczalnie, najlepszy Polak w Tekkena, MaxFlo|Devil również jest na liście! Kolejną niespodzianką jaką odkrywa ten zwiastun jest to, że z Korei, oprócz JDCRa, przyjedzie również Help Me!

Pełen odcinek znajdziecie tutaj:

 

A wszystkie informacje o turnieju Lionz Den 2 znajdziecie tutaj:

http://www.tekkenpro.pl/tournaments/lionz-den-2---turniej-w-tekken-tag-tournament-2---londyn-anglia---04042015

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
"LETS GO CHAMP!" - nowy odcinek ATP Live (gość: Ozzy The Lion-O) + przedpremierowy zwiastun Lionz Den 2 z potwierdzonymi uczestnikami: Devil, JDCR i Help Me na liście!

Dzisiaj o godz 5:00 rano na Twitchu na kanale AvoidingThePuddle emitowany był nowy odcinek 'ATP Live'. Gościem był Ozzy The Lion-O, organizator Lionz Den 2.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 27-02-2015 10:38
Wyświetleń: 457
Oceny 0
Ilość głosów: 0

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!