W Niemczech właśnie trwają targi gamescom 2016, podczas których można zagrać w TEKKEN 7. Najnowsza odsłona zostanie wydana na platformy Playstation 4, Xbox One i PC na początku 2017 roku. Podczas targów ujawniono kilka ciekawych informacji o grze. Zacznijmy od jednej z ważniejszych - nowa postać!

Niedawno do T7: FR dołączył Bob i Master Raven. Dzisiaj pojawił się zwiastun zapowiadający kolejną postać, którą już znamy z poprzednich Tekkenów - Lee Chaolan! Żeby było ciekawiej nowy wojownik będzie dostępny w dwóch wersjach, ponieważ jego alter ego, czyli Violet, również będzie dostępny. Będzie to jednak tylko drugi strój Lee, a nie osobna postać z delikatnie różniącymi się ciosami, tak jak ma to miejsce w Tekken Tag Tournament 2.

Nie wiemy jednak, czy Lee dołączy już teraz do Tekken 7: Fated Retribution - czyli do automatowej wersji T7, czy będzie można nim zagrać dopiero po premierze gry na urządzeniach stacjonarnych. Nie zmienia to jednak faktu, że Lee prezentuje się bardzo ciekawie, a zobaczyć to można na poniższym zwiastunie:

 

Dzisiaj otrzymaliśmy również więcej informacji na temat tego jak będzie wyglądał Tryb Fabularny (Story Mode) w TEKKEN 7 i trochę informacji o wątku fabularnym Claudio Serafino. Poniżej tłumaczenie:

"Porywający tryb fabularny w TEKKEN 7 zawiera kilka godzin rozgrywki (uwzględniając wątki poboczne, które są odblokowywane w trakcie gry). Nie tylko historia Mishimów jest do rozegrania, ale również fabuły innych wojowników spoza rodziny Mishima, jak chociażby wątek Claudio Serafino i jego grupy egzorcystów.

Łucznicy z Syriusza (org. The Archers of Sirius) są grupą egzorcystów sprzedającą nadprzyrodzone zjawy od niepamiętnych czasów. Społeczeństwo nie ma pojęcia o istnieniu tajnej organizacji. Chociaż nie wiemy w jaki sposób Mishima Zaibatsu zdemaskowało grupę, skontaktowali się z Łucznikami z Syriusza i rozpaczliwie prosili o dołączenie do konglomeratu. Oczywiście, odmówiono im. Nie wpłynęło to jednak na zatrzymanie nacisku ze strony Mishima Zaibatsu.

Oferta oczywiście przeszła przez ręce Claudio Serafino - przywódcę Łuczników z Syriusza. Aby poznać motywy potężnego konglomeratu Serafino zaczyna badać działania Mishima Zaibatsu."

 

W galerii pod newsem znajdziecie dużo zdjęć Lee/Violeta, oraz screeny z Trybu Fabularnego (m.in walka małego Kazuyi z Heihachim, nowa arena powiązana z fabułą Claudio, i inny strój Heihachiego również w trybie fabularnym).

Galeria

Komentarze

jabol_punk

Niby koniec lutego będzie wydany na wszystkie możliwe platformy...oby się potwierdziło!")

jabol_punk

Pięknie to wszystko wygląda lee też kozak! ale kurde blaszka czemu tak długo musimy na to czekać...
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Lee Chaolan, Nowa Arena, Tryb Fabularny - TEKKEN 7 na GAMESCOM

Lee/Violet dołącza do obsady Tekken 7. Kilkugodzinny Tryb Fabularny i Nowa Arena. Więcej w newsie.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 17-08-2016 12:29
Wyświetleń: 589
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 2

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!