Prosto ze Stanów Zjednoczonych, jeden z najlepszych graczy na świecie - JDCR, poleciał prosto do Peru, aby uczestniczyć w Tekken Peru Tournament, który już w ten weekend w dniach 28-29 Marca.

Sobota jest poświęcona na ostatnie zapisy do turnieju i free playe, natomiast sam turniej rozegrany zostanie w niedzielę.

 

W turnieju maksymalnie weźmie udział 64 graczy, którzy podzieleni zostaną na 8 grup (każda rozgrywana formatem drabinki DE ) i do dalszej fazy przechodzi po dwóch najlepszych.

Oprócz Koreańczyka zobaczymy Caipera i Zella z Hiszpanii oraz czołowych graczy z Peru i Ameryki Południowej.

 

Stream z turnieju startuje w Niedzielę o godzinie 10:00 (17:00 czasu polskiego) na kanale JDCRa:

http://www.twitch.tv/tkjdcr lub http://www.twitch.tv/atomixgames

TOP 16 ma planowo ruszyć o 15:00 (22:00 czasu polskiego).

 

 

Czy znajdzie się ktoś, kto powstrzyma Koreańczyka - zwycięzce Final Round 18 w USA sprzed tygodnia?

Przypominam, że Saint - kolejny czołowy gracz z Korei, kilka miesięcy temu poległ w rywalizacji z Peruwiańczykami, co można zobaczyć tutaj:

 

W informacjach o turnieju można przeczytać za to ciekawą informację pokazującą jaka panuje dyscyplina na turniejach w tamtym regionie:

"Kiedy zrobione zostaną drabinki i  pojawi się informacja w jakich grupach są jacy gracze, to każdy automatycznie będzie wiedział o której godzinie startuje jego grupa (godziny rozpoczęcia każdej grupy są już podane na stronie turnieju - przyp. Młody). Zaleca się zatem, żeby pojawić się na miejscu przed rozpoczęciem grupy. Jeżeli uczestnik turnieju nie jest obecny, kiedy akurat ma walczyć i nie wstawi się do walki w ciągu JEDNEJ MINUTY od wywołania, to przegrywa swoją walkę (nie ważne czy je obiad, czy jest w toalecie, czy jest TOPowym graczem z Peru, czy TOPowym graczem na świecie itp.). Jeżeli uczestnik nie może grać, ponieważ czeka, aż skończy się inna walka, żeby pożyczyć arcade sticka lub pada / odzyskać pożyczonego arcade sticka lub pada to automatycznie przegrywa walkę"

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1583584431911633/

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Kolejny przystanek na trasie JDCRa - turniej w Peru

Prosto ze Stanów Zjednoczonych, jeden z najlepszych graczy na świecie - JDCR, poleciał prosto do Peru, aby uczestniczyć w Tekken Peru Tournament, który już w ten weekend w dniach 28-29 Marca.

Autor: Młody
Reputacja 328.6
Dodany dnia 27-03-2015 19:12
Wyświetleń: 456
Oceny 0
Ilość głosów: 0

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!