Kazumi Mishimę, matkę Kazuyi i żonę Heihachiego zdążyliśmy już poznać jako głównego bossa w grze Tekken 7. Dzisiaj do sieci trafiła informacja, że od 2 czerwca na japońskich automatach będzie można nią zagrać. Wraz z tą informacją standardowo otrzymaliśmy zwiastun przedstawiający nowego "challengera":

 

 

Jak się wam podobają ataki tygrysem?

Galeria

Komentarze

BlauPL

Unknow przywołuje jakieś filetowe korzenie drzew i piąchy to przeżyje i tygrysy

Caradolph

Dawkin wierz mi,  nie chcesz żeby ten Tekken przypominał balansem piątkę :v

Greg0842013

Kazumi to bedzie moj nowy main.Chcialbym zmienic glos w ankiecie o 7 na hype.Normalnie dawac mi 7 .

Misiek

Najwyraźniej stwierdzili, że pójście w taki styl uratuje tą grę... mi też się nie podoba strzelanie tygrysami, ale niech robią co chcą, byle by ludzie grali. A co do Kazumi to spoko, chyba wygryzła właśnie MamęKazamę z rostera

dawkin-soul

Widzę, że Harada ostro odpłynął. Nie wiem ale moim zdaniem zaczyna się robić jakiś misz masz z tej gry. Nie wiem wogóle po co ten tiger. Zaczyna się ta gra robić coraz bardziej mniej czytelna. Nie wiem, ale moim zdaniem wystarczyło zrobić tekkena podobnego do Revolution z nextegenową oprawą, wywalając Special Moves i Critical Arts i mógłby ten tekken przypominać grywalnością i balansem Tekkena 5. Tyle ode mnie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Kazumi od 2 Czerwca w Tekken 7 jako grywalna postać

Kazumi Mishimę, matkę Kazuyi i żonę Heihachiego zdążyliśmy już poznać jako głównego bossa w grze Tekken 7. Dzisiaj do sieci trafiła informacja, że od 2 czerwca na japońskich automatach będzie można nią zagrać.

Autor: Młody
Reputacja 328.1
Dodany dnia 29-05-2015 08:37
Wyświetleń: 547
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 5

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!