Dzisiaj nastąpił update Tekkena 7 na automatach (do wersji E10), po którym szybko nastąpił wysyp nowych informacji.

Zaczynamy od najciekawszej, a mianowicie oficjalnie można już potwierdzić, że Jin Kazama jest w Tekken 7. Na chwilę obecną co prawda tylko jako ukryty sub-boss, a żeby w ogóle mieć możliwość się z nim zmierzyć trzeba spełnić wiele nieznanych jak na razie czynników. Jin wygląda dokładnie tak samo jak z przecieku (o którym pisałem tutaj: http://www.tekkenpro.pl/articles/news/przecieki---nowe-postacie-w-tekken-7 ), co zresztą potwierdzają screeny poniżej:

 

Ponadto z nieoficjalnego źródła dotarła informacja, że jeden z automatów, z powodu błędu, wyświetlił na ekranie wyboru postaci trochę więcej wojowników niż powinien i można było również wybrać Devil Jina, Kazumi, Yoshimitsu i nową postać przypominającą JayCee. Postaciami można było normalnie zagrać i tak np. odkryto, że u DJa b+2,3 jest jego Screw Attackiem, a HS przewraca przeciwnika. Nie ma niestety żadnych screenów potwierdzających ten fakt. Padło za to porównanie, że Yoshimitsu w Tekken 7 przypomina Kinga Gainera, postać z anime:

 

Update sam w sobie planowo miał dodać przede wszystkim zupełnie nowe stroje, nowe elementy kustomizacji i zmiany we właściwościach niektórych ciosów (np. d/f+1+2 Steve'a teraz wallsplatuje). Zmiany wyglądu dotyczą zarówno postaci w grze, loading screenów, czy zmiany obrazka na głównej stronie po zalogowaniu się na tekken-net (np. można sobie Boba aka Fat Hero wrzucić na główną ). Kilka screenów przedstawiających te wszystkie kustomizacje poniżej:

 

 

--------------------------
Żródło: http://www.avoidingthepuddle.com/news/2015/3/26/jin-kazama-discovered-as-a-secret-sub-boss-character-in-tekk.html

Komentarze

Szini50

Devil Jin, yoshi, kazumi i nowa postać do wyboru były? Czyżby Jin grywalny dopiero przy kolejnych updatetach a narazie tylko CPU? Lipa by była bo CPU nic nie pokaże mięso armatnie -_-
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Jin Kazama odkryty w Tekken 7, nowy przeciek z wyniku błędu maszyny i o kustomizacji ciąg dalszy

Jin jako sub-boss w Tekken 7. Devil Jin, Kazumi i Yoshimitsu również w grze jako grywalne postacie?

Autor: Młody
Reputacja 328.1
Dodany dnia 27-03-2015 00:14
Wyświetleń: 655
Oceny 0
Ilość głosów: 0
Komentarze: 1

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!