Dzisiaj w sieci pojawił się dość luźny wywiad, który przeprowadził Ozzy The Liono, organizator Lionz Den 2, z JDCRem, zwycięzcą tej imprezy. Podczas rozmowy pojawiły się również pytania o polskiego gracza, który zajął trzecie miejsce.

Koreańczyk o naszym zawodniku powiedział, że nie miał nigdy okazji spotkać takiego człowieka, który korzysta z takich strategii jak przyglądanie się przeciwnikowi i pokazywanie, że to on tutaj rządzi. Dodał jednak, że Devil jest dobrym i mocnym graczem. On sam jednak wolał skupić się na grze i nie reagował na te spojrzenia.

Ozzy za to dodał, że wielu zawodników nie polubiło Polaka z powodu jego zachowania. On za to jednak bardzo go polubił i pogratulował takiej postawy polskiemu zawodnikowi. Ponadto dodał, że scena potrzebuje więcej takich graczy jak Diabeł, którzy mają swoją strategię na turniej. Wspomniał oczywiście również o zabawnym filmie "thug life" w którym zabrakło jednak okularów i papierosa

Cały wywiad do obejrzenia tutaj:

 

A popularny 'Thug Life' tutaj:

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
JDCR o Devilu, Asimie i o całym Lionz Den 2

Dzisiaj w sieci pojawił się dość luźny wywiad, który przeprowadził Ozzy The Liono, organizator Lionz Den 2, z JDCRem, zwycięzcą tej imprezy. Podczas rozmowy pojawiły się również pytania o polskiego gracza, który zajął trzecie miejsce.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 10-04-2015 12:48
Wyświetleń: 778
Oceny 10
Ilość głosów: 1

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!