Już w najbliższy weekend w dniach 24-25.06 odbędzie się 'IRON-FIST Tournament powered by Trust Gaming', a miejscem eventu będzie największy Gaming House w Europie, czyli FARM2PLAY Gaming House w Lesznie.

Pierwszego dnia, czyli w sobotę odbędzie się turniej TEKKEN 7 na platformie Playstation 4, w którym zobaczymy najlepszych Polskich Graczy Tekkena. Najdłużej oczekiwana bijatyka w historii społeczności graczy bijatyk wreszcie doczekała się swojej premiery i można na poważnie rozpocząć turniejową rywalizację o miano najlepszego. Rywalizować będą zarówno weterani, którzy na turniejach pojawiali się jeszcze za czasów Tekkena 3 na pierwszym Playstation, jak i nowi, pełni ambicji gracze. Taka obsada zapowiada zacięte i emocjonujące zawody, a na zawodników czekają atrakcyjne nagrody, nie tylko finansowe, ale również rzeczowe, o które zadbał sponsor tytularny wydarzenia - Trust Gaming

Drugi dzień eventu to #TEKKENPARTY, czyli dzień pełen atrakcji dla uczestników, którzy postanowią zostać w Gaming Housie jeden dzień dłużej. Wspólny stream na żywo, godziny freeplayów i zaplanowane after party z grillem pozwolą jeszcze bardziej poszerzyć pozytywne relacje jakie panują w Polskiej Społeczności Graczy Bijatyk.

Sam FARM2PLAY Gaming House został specjalnie przygotowany na ten event i na przyjazd sympatyków bijatyki Tekken. Organizatorzy nie chcą za dużo zdradzać, tylko wolą zobaczyć na żywo jaki będzie odbiór graczy na to, co dla nich przygotowali. Do dyspozycji zawodników będzie również bezprzewodowy dostęp do Internetu, a dla graczy ceniących sobie komfort specjalnie przygotowane boxy sypialniane.

Turniej poprowadzi Michał 'TheYoungGuy' Piechocki, który od wielu lat wspiera scenę Tekkena w Polsce, najczęściej występując pod szyldem strony TekkenPRO.pl, a do pomocy będzie miał zwartą i gotową do działania ekipę FARM2PLAY. Ponadto dla wszystkich tych, którzy nie będą się mogli pojawić na evencie przygotowano relację na żywo, którą poprowadzi dobrze znany z organizowania i prowadzenia eventów związanych z bijatykami - Jakub 'Di' Dudkowski.

Liczymy jednak na to, że dołączysz do nas i już w ten weekend przyjedziesz do Leszna!

Zapisy nadal otwarte! Ostatnia szansa!

ZAPISY: https://docs.google.com/forms/d/1DNQBDs7x-9beYmnWgxkBHG6ECOBVs8ZzZCUH5K8hu6o

 


Skrót najważniejszych informacji o evencie

 

Adres:

FARM2PLAY Gaming House

Antonińska 2B, 64-100 Leszno

 

Terminarz:

24.06.17 (Sobota): Turniej, start 12:00

25.06.17 (Niedziela): #TEKKENPARTY: After Party Tekken 7 + wspólny stream zaprzyjaźnionej ekipy + Grill

 

Nagrody:
  • 1 Miejsce - 500 zł + nagrody rzeczowe od sponsorów + Darmowy Bootcamp dla trzech osób w pokoju 3-osobowym na weekend (28-29-30.07.2017 oraz darmowy udział w evencie Tekkenowym dla złotego medalisty w tymże terminie)
  • 2 Miejsce - 250 zł + nagrody rzeczowe od sponsorów
  • 3 Miejsce - 100 zł + nagrody rzeczowe od sponsorów
  • 4 miejsce - Nagroda Pocieszenia + Niespodzianka
  • 5-8 Nagroda Pocieszenia
 
Harmonogram i zasady:

1 Faza (Faza Grupowa) Start: Godzina 12:00 :
• Faza grupowa: Gracze zostaną rozdzieleni na 8 grup po 4 osoby lub 5 osób (zależnie od ilości uczestników) w każdej.
• Najlepsza dwójka z każdej z grup automatycznie awansuje do kolejnej fazy
• Dla pozostałej dwójki, której nie uda się zakwalifikować do kolejnego etapu przewidziany jest turniej „pocieszenia” o nazwie „Become the Pro” – w którym do zgarnięcia będą nagrody niespodzianki 
Turniej „Become The Pro” odbywać się będzie na zasadzie Double Elimination na dwóch stanowiskach w oddzielnej Sali 
 Zasady: Best of 3, 60 sek, 100% HP, Random Map


Faza II (Faza Double Elimination) Start: Godzina 15:00
• Faza Double Elimination (Podwójna drabinka) do której awansuje szesnastu zawodników, którzy najlepiej poradzili sobie w grupach. Zostaną oni rozstawieni do Drabinki na podstawie osiągniętych wyników (tj. 1 Miejsce grupa A vs 2 Miejsce Grupa H)
• Faza Double Elimination rozgrywać się będzie na poniższych zasadach
BO5, 3 rundy, 60 sekund, random map (wygrany ma obowiązek pierwszy zatwierdzić postać)
Faza Finałowa (GRAND FINALS) Start: Godzina 21:30
• Do fazy finałowej (1/4) awansuje czterech najlepszych graczy, którzy przebrnęli bez większych problemów przez poprzednie etapy (Finał Drabinki Wygranych oraz Półfinał Drabinki Przegranych)
• Faza Finałowa rozgrywać się będzie na poniższych zasadach
BO9 (First to Five), 60 sekund, random map (wygrany ma obowiązek pierwszy zatwierdzić postać)

 

Stream na żywo:

https://www.twitch.tv/farm2playtv

 

Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/1959179684313854/


Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
'IRON-FIST Tournament powered by Trust Gaming' już w ten weekend!

Już w najbliższy weekend w dniach 24-25.06 odbędzie się 'IRON-FIST Tournament powered by Trust Gaming', a miejscem eventu będzie największy Gaming House w Europie, czyli FARM2PLAY Gaming House w Lesznie.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 22-06-2017 13:00
Wyświetleń: 724
Oceny 10
Ilość głosów: 1

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!