29 Lipca odbyła się druga edycja Iron-Fist Tournament powered by Trust Gaming. Tym razem pogoda już nie przeszkadzała tak bardzo w rozgrywkach, organizatorzy zadbali o klimatyzację, a gracze zjawili się o wyznaczonej porze. Wszystko więc było przygotowane żeby rozpocząć kolejny turniej na wysokim poziomie w Lesznie w FARM2PLAY Gaming House.

Osobistym wyzwaniem dla mnie było przeprowadzenie transmisji z turnieju wykorzystując streamowanie ze STEAMa, ponieważ tym razem główny turniej odbył się  na komputerach PC. Mimo problemów z transmisją w fazie grupowej, najważniejsze, że udało się znaleźć rozwiązanie na finały i bez przeszkód można było zobaczyć najważniejsze walki na streamie na https://www.twitch.tv/farm2playtv.

Faza grupowa wystartowała ok. godz 14:00 i podobnie jak przy pierwszej edycji, gracze zostali podzieleni na 4 grupy, a najlepszych 4 z każdej awansowało do drugiej fazy turnieju. Ten etap przebiegł szybko i sprawnie (wyniki grup tutaj: http://tekkenpropl.challonge.com/pl/ironfist2/groups ) przez co już ok. 17:00 można było rozpocząć drabinkę Double Elimination.

W drugiej fazie turnieju, mimo wielu wyrównanych meczy, to jednak faworyci wychodzili zwycięsko ze swoich pojedynków i w najlepszej czwórce turnieju ponownie mieliśmy Devila, Matta-JF i Nevana, którzy byli w TOP4 również na pierwszej edycji. Zabrakło tylko Kotlaski, która mimo bardzo wyrównanych pojedynków z Tundrą i Nokim musiała pożegnać się z turniejem na wczesnej fazie drabinki. Bardzo dobrze spisał się za to PNR aka Szyper, który zajął drugie miejsce  turnieju, przegrywając tylko z nadal niepokonanym Devilem w Wielkim Finale.

 

Oficjalne wyniki:

1. Artur "Devil" Wleklik

2. Michał "PNR" Szyperski

3. Mateusz "Matt-JF" Wleklik​

4. Nevan

5. Tokis, Noki

7. Ryld, Tundra

http://tekkenpropl.challonge.com/pl/ironfist2

Na najlepszych czekały wysokiej jakości nagrody rzeczowe od sponsora tytularnego, czyli od Trust Gaming:

1 Miejsce:
GXT 188 Laban RGB Mouse, GXT 760 Glide RGB Mousepad, GXT 353 Vibration Headset for PS4, GXT 240 Powerbank for PS4, GXT 308 In-Ear Gaming Headset, GXT 744 Rubber Skin - blue or red,
2 miejsce:
GXT 188 Laban RGB Mouse, GXT 322C Gaming Headset - green camouflage, GXT 240 Powerbank for PS4, GXT 308 In-Ear Gaming Headset, GXT 744 Rubber Skin - blue or red,
3 miejsce:
GXT 188 Laban RGB Mouse, GXT 322W Gaming Headset - white camouflage, GXT 240 Powerbank for PS4, GXT 308 In-Ear Gaming Headset, GXT 744 Rubber Skin - blue or red,

 

Jeżeli chodzi o wyniki turnieju #BecomeThePro, czyli dla tych, którzy nie przeszli fazy grupowej, to prezentują się one następująco:

1. Kruczy

2. Taster

3. Gerber

W tym turnieju pula nagród również się zwiększyła:

1 Miejsce:
GXT 353 Vibration Headset for PS4, GXT 240 Powerbank for PS4, Thumb Grips 8-pack for PlayStation 4 controllers
2 miejsce:
GXT 322C Gaming Headset - green camouflage, GXT 240 Powerbank for PS4, Thumb Grips 8-pack for PlayStation 4 controllers
3 miejsce:
GXT 322W Gaming Headset - white camouflage, GXT 240 Powerbank for PS4, Thumb Grips 8-pack for PlayStation 4 controllers

 

Pod newsem znajdziecie również galerię zdjęć

Do zobaczenia na kolejnych turniejach

 

Galeria

Komentarze

wmksdm

Last tango

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Iron-Fist Tournament #2 powered by Trust Gaming - wyniki i zdjęcia
Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 06-08-2017 14:54
Wyświetleń: 1339
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 1

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!