Czerwiec nie przyniósł zbyt wielu nowych wieści związanych z najnowszą odsłoną Tekkena, ale Lipiec za to będzie niezwykle ciekawym miesiącem. Wszystko za sprawą wielu wydarzeń związanych z siódmą częścią Żelaznej Pięści, które będą mieć miejsce w nadchodzącym miesiącu. Ale po kolei:

4.07 - TEKKEN CRASH

Poprzedni news szerzej opisywał to wydarzenie, teraz tylko w ramach przypomnienia informuję, że od 4 Lipca startuje nowy sezon popularnego turnieju transmitowanego w koreańskiej telewizji, a teraz również będzie streamowany na żywo na Twitch.tv. Cały sezon będzie trwał, aż do września.

7.07 - NOWE OGŁOSZENIA

Na oficjalnym Twitterze 'Tekken Project' pojawiła się dzisiaj krótka informacja zapowiadająca 'znaczące ogłoszenie', które będzie mieć miejsce we wtorek 7 Lipca. O co chodzi? Przy tak lakonicznej wypowiedzi ciężko w ogóle snuć jakiekolwiek domysły.

10.07 - COMIC CON

Sam Katsuhiro Harada, twórca serii Tekken, będzie za to gościem podczas konwentu 'Comic Con' w San Diego w Stanach Zjednoczonych. Podczas specjalnie przygotowanego panelu o nazwie "BANDAI NAMCO Entertainment Fighting Games 2015" będzie opowiadał o pracy nad Tekkenem 7, czy też o grze 'Rise of the Incarnates'. Cały panel moderować będzie, znany na scenie bijatyk, Mark "MarkMan" Julio, a Harada pojawi się ze specjalnym gościem.

17-19.07 - EVO 2015

'Evolution Championship Series', prawdopodobnie największy turniejowy event w bijatyki, zbliża się coraz większymi krokami. W tym roku, zgodnie z zapowiedziami, czołowi zawodnicy z Ameryki, a także Japonii (potwierdzony udział Nobiego i Yuu) i prawdopodobnie Korei (wieść niesie, że JDCR będzie bronił tytułu sprzed roku) zawalczą w turnieju na automatowej wersji Tekkena 7. Planowany jest również 'boczny' turniej w Tekken Tag Tournament 2 (ponieważ główną grą turniejową jest T7).

 

Dla przypomnienia podczas EVO 2014 po raz pierwszy został zaprezentowany trailer z Tekkena 7, a następnie na Comic Conie Harada opowiedział o nim trochę więcej (w zeszłym roku najpierw było EVO, a potem konwent). Co przyniesie ten rok? Oby było jeszcze lepiej, a tymczasem przeżyjmy to jeszcze raz:

Komentarze

Misiek

Miejmy nadzieję, że to "znaczące ogłoszenie" nie będzie czymś skierowanym do azjatyckich graczy, typu jakaś ichna liga czy coś. Trochę straciłem ten hype na nowego tekkenka. Mało materiałów promocyjnych itd. Jakieś CG art'y mogliby wypuścić albo co. Wiem, że do konsolowej wersji jeszcze daleeko, ale trochę czuję się "zaniedbany" Narzekam i narzekam, ale jak tylko wyjdzie T7 to od razu polecę wydać na niego moje ciężko zarobione pieniądzory ;]

Bati

+ 2-5 lipca w Paryżu odbędzie się Japan Expo, na którym też można będzie zagrać w T7. To chyba pierwsza okazja do zagrania w t7 w Europie.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Intensywny Lipiec z Tekkenem 7 - nowe ogłoszenia już 7 Lipca

Czerwiec nie przyniósł zbyt wielu nowych wieści związanych z najnowszą odsłoną Tekkena, ale Lipiec za to będzie niezwykle ciekawym miesiącem.

Autor: Młody
Reputacja 325.6
Dodany dnia 29-06-2015 15:56
Wyświetleń: 608
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 2

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!