Póki temat jeszcze ciepły (chodź już nie wrze) przydałby wam się z pewnością jakiś skrót, który sumiennie ukaże jakie emocje były wraz z turniejem Tekkena w USA na EVO2016.

Solidny hype, dzięki panu Haradzie jak i Bandai Namco, a przede wszystkim graczom, którzy podnosili emocje widzom na scenie, ale i na relacji internetowej na twitchu! A tutaj link:

 Dodatkową informacją z jaką się spotkaliśmy w finalny dzień turniejów, była oczywiście premiera dwóch nowych postaci w Tekken 7: Fated  Retiribution! Wiadomo, każdy z nas już to widział ale warto rzucić okiem na "nowego": 

  • Boba  

Widać na prezentacji Boba, że jest on odświeżony. Kolejne ciosy, umożliwiające jeszcze bardziej efektowne juggle! Jest dodanych oczywiście parę nowych ciosów. Jak już sam zdążyłem dostrzec na streamach i filmach, większość, jak nie wszystkie, z dodanych nowych ciosów są bezpieczne na bloku, zatem Bobowi zwiększa się arsenał stringów i to chyba cieszy prawda ? Co do brzuszka jako Rage Drive i kosmicznego Rage Art... - pozostawię to bez komentarza devil

  • Master Raven

Po tej prezentacji mam pozytywne odczucia co do odświeżenia stylu "ninja". Pani Raven jest wyższą rangą już znanego nam Ravena z poprzednich części teczki. Samo to, że płeć piękna cieszy oko, a jeszcze to, że można nią mieszać i sponiewierać umysł naszego przeciwnika sprawia u mnie nieodparte wrażenie, że T7 będzie hitem jak T5 bądź może nawet jak T3 .

 

Co najciekawsze, owe dodane dwie postacie będą ujawnione w akcji pierwszego sierpnia o godzinie 20:00 czasu japońskiego podczas streama​ ze studia Bandai Namco. Podczas relacji otrzymamy również informacje o kolejnych aktualizacjach T7:FR oraz otrzymamy szerszy zarys tego, jak będzie wyglądać tegoroczny "KING OF THE IRON FIST TOURNAMENT 2016", czyli międzynarodowy turniej w Tekkena (w zeszłym roku mieliśmy polskiego reprezentanta na finałach w Japonii). Dodatkowo na tej imprezie będzie ekipa cosplay: "The Tekken Girls Club" <3 , oj będzie się działo!!

Galeria

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
EVO 2016 HypeMoments & Nowe Postacie w Tekken 7: Fated Retribution

Filmik podsumowujący najlepsze momenty turnieju tekkena oraz trailery dwóch nowych postaci w T7 FR

Autor: ForAiur
Reputacja 68.3
Dodany dnia 25-07-2016 16:14
Wyświetleń: 600
Oceny 10
Ilość głosów: 1

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!