W dniach 21-22 Maja 2016 roku w Hiszpańskiej Barcelonie odbył się event 'Arkham Digital Fighting Tournament VII' czyli kolejna edycja dużego hiszpańskiego turnieju w bijatyki.

Jedną z gier turniejowych był Tekken Tag Tournament 2, a swoją obecność zapowiedzieli: FARM2PLAY | Devil czyli najlepszy polski gracz w Tekkena oraz Koreańczyk JDCR, jeden z najlepszych graczy na świecie.

Pierwszego dnia zostały rozegrane grupy oraz drabinka Double Elimination, aż do wyłonienia najlepszej ósemki turnieju. Zgodnie z oczekiwaniami zarówno Polak jak i Koreańczyk bez problemów dostali się do TOP8 turnieju nie przegrywając żadnego pojedynku.

Początek rywalizacji drugiego dnia również zaczął się pomyślnie dla naszego rodaka i po pierwszych walkach wiedzieliśmy, że w finale drabinki wygranych spotkają się Devil z JDCRem.

Koreańczyk jednak okazał się za mocny dla naszego rodaka i mimo, że w pewnych momentach pojedynku można było uwierzyć, że Polak odmieni wynik tego spotkania to jednak JDCR pewnym 3:0 wygrał to spotkanie.

Porażka z Koreańczykiem zrzuciła Polskiego Diabła do Finału Drabinki Przegranych, gdzie czekał już na niego najlepszy Hiszpan w turnieju: Gragrasinha. Początek pojedynku był zaskakujący, ponieważ Devil nie radził sobie ze stylem gry przeciwnika i po chwili przegrywał już 0:2. Szybko się jednak otrząsnął wygrywając kolejną walkę, jednak w kolejnej wyrównanej potyczce to Hiszpan był zabójczo skuteczny i wyeliminował Devila z turnieju wygrywając ostatecznie 3:1. Polak tym samym zakończył turniej na 3 miejscu.

W wielkim finale zmierzyli się zatem JDCR i Gragrasinha. Mimo, że Hiszpan potrafił ugrać walkę Koreańczykowi, to niespodzianki nie było i JDCR wygrywa 3:1 jak i cały turniej.

 

Ostateczne wyniki:

  1. [KOR] JDCR [DVJ/HEI/DRA/ARM]
  2. [ESP] Gragrasinha [LAR/FEN]
  3. [POL] FARM2PLAY | Devil [BOB/KAZ]
  4. [ESP] K!T | Griec

 

Cała drabinka:

http://challonge.com/xwym08ao

 

 

 

 

 

Komentarze

Greg0842013

Gratulacje fajne walki.

dawkin-soul

Gratulacje dla Devila!!!

Grzanka

A nie ma żadnych walk z turnieju ? Chcielibyśmy zobaczyć Devila w potyczce z JDCR.

Awatar

philipo

Gratulacje ;-)

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
FARM2PLAY | Devil na podium turnieju TTT2 w Hiszpanii

Polak na trzecim miejscu podczas ADFT VII w Hiszpanii

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 22-05-2016 19:26
Wyświetleń: 899
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 5

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!