Organizatorzy postanowili po raz ostatni zwiększyć liczbę uczestników turnieju Lionz Den 2. Dokładnie mówiąc dołożyli 16 slotów, czyli w każdej z 16 grup będzie po dziewięciu graczy, a do dalszej fazy będzie przechodzić czterech najlepszych.

Jeżeli chcesz zagrać w turnieju w Londynie, w dniach 4-5 Kwietnia, to jak najszybciej dokonaj przelewu w wysokości 26 funtów klikając TUTAJ, a w polu 'add instructions to the seller' wpisz swój nick i kraj z którego pochodzisz.

Oprócz samego turnieju, uczestnicy LD2 będą mogli zobaczyć w akcji imitatora głosów postaci z Tekkena. Trzeba przyznać, że zna się na rzeczy:

Informacje o turnieju znajdziecie tutaj: http://www.tekkenpro.pl/tournaments/lionz-den-2---turniej-w-tekken-tag-tournament-2---londyn-anglia---04042015

 


Za to w ten weekend zaczyna się Final Round 18, czyli duży major w USA, gdzie oprócz czołówki z Ameryki pojawią się tacy gracze jak JDCR (KOR), Caiper (ESP) i Irontekken (PER). Zapowiada się bardzo ciekawy weekend. Pewnie wielu z nas by chciało, żeby Hiszpan i Peruwiańczyk utarli nosa graczom z Ameryki, bo o Koreańczyka to nie ma się co obawiać

Dzisiaj pojawiła się rozpiska grup. Ilość graczy może się jeszcze zwiększyć, ponieważ limit to aż 256 slotów, a zapisanych jest dopiero 146 graczy:


Gdzie oglądać relacje z tych turniejów i kiedy?

Dowiecie się z tego newsa: http://www.tekkenpro.pl/articles/news/3-weekendy-z-jdcrem-i-caiperem

Komentarze

BlauPL

No myślę ,że będę patrzył w sobotę

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Dołącz Last Minute do Lionz Den 2 / Poznaliśmy grupy na Final Round 18

Ostatnia szansa, żeby dołączyć do Lionz Den 2 / W ten weekend major w USA, a my znamy już rozpiskę grup.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 19-03-2015 22:36
Wyświetleń: 526
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 1

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!