17 Października 2015 roku w miejscowości Pourrières na południu Francji odbędzie się już 16 edycja ULTIMATE TOURNAMENT. Ponownie turniej zostanie rozegrany w Tekken Tag Tournament 2 w wersji na Playstation 3 i będzie to prawdopodobnie drugi w tym roku tak duży tekkenowy event w Europie zaraz po LIONZ DEN 2. 

Podobnie do poprzednich edycji, tak i tym razem, organizatorzy zaplanowali sobie ściągnięcie wielu interesujących graczy spoza Europy. Na chwilę obecną na liście potwierdzonych graczy, którzy przyjęli zaproszenia są m.in:  OnlyPractice,               Take BE | AO. Zaproszeni również zostali gracze ze Stanów Zjednoczonych, Wenezueli czy Peru, co zapowiada niezwykle interesujący turniej, w którym warto wziąć udział, lub przynajmniej śledzić jego relację.

Nas natomiast bardzo cieszy wiadomość, że w wydarzeniu wezmą udział  FARM2FARM | Devil FARM2FARM | Matt i      Nevan, co tylko powinno spotęgować nasze zainteresowanie tym turniejem. Na dodatek nie jest to zamknięta lista graczy z Polski, ponieważ jeszcze kilku innych Polskich graczy wykazało duże zainteresowanie wyjazdem do Francji.

 

Więcej informacji o turnieju znajdziecie tutaj:

http://www.tekkenpro.pl/tournaments/ultimate-tournament-xvi---pourri%C3%A8res-francja---17102015

Komentarze

dawkin-soul

Trzymam kciuki za naszych graczy.

BlauPL

Tak to ten Matt

AviuZ-PL-

Czy ja dobrze widzę? Matt? Ten z którym walczyłem przeszło kilkanaście razy? Jeśli to on, to dajesz czadu, mój idolu!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Devil, Matt i Nevan wystartują w UTXVI we Francji!

17 Października 2015 w miejscowości Pourrières na południu Francji odbędzie się już 16 edycja ULTIMATE TOURNAMENT, a w turnieju weźmie udział kilku czołowych polskich graczy.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 13-08-2015 09:43
Wyświetleń: 781
Oceny 10
Ilość głosów: 1
Komentarze: 3

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!