Do premiery Tekkena 7 pozostał niewiele ponad miesiąc i coraz więcej informacji o grze wychodzi na światło dzienne. Przyjrzyjmy się im dzisiaj.

 

Zaczynamy od japońskiego zwiastuna Tekken 7 przedstawiającego tryby gry w najnowszym Tekkenie. Zapowiada się na dużą ilość kontentu   Może jednak warto było tyle czekać

Na europejskim kanale Bandai Namco możemy obejrzeć pierwszy z filmików prezentujących w akcji każdą z postaci. Jak pierwszy prezentuje się tak dobrze, to tylko czekać na następne.

 

Gamespot udostępnił za to kilka fragmentów z trybu fabularnego. Jeżeli nie chcecie sobie zdradzać ani sekundy tego co czeka na was w tym trybie to nie oglądajcie.

Podobnej treści materiał udostępnił również brytyjski streamer King Jae, ale jego materiał został już usunięty. Może zawierał za dużo spojlerów?

 

Popularny YouTuber i Streamer w Tekkenowym Świecie czyli TheMainMan przekazał za to informację, że otrzymał propozycję współpracy z Bandai Namco i będzie tworzył serię poradników skierowanych głównie dla początkujących graczy. W krótkiej, treściwiej formie w każdym filmiku będzie opisywał odrębną postać z gry. Czekamy zatem na efekty jego intensywnej pracy, bo jak sam mówi, mają być one gotowe do dnia premiery samej gry.

MYK z kanału Level Up Your Game postanowił przyjrzeć się bliżej Elizie i przeanalizować jaką może być postacią w najnowszej odsłonie gry. Przypominam, że za zakup pre-orderu otrzymacie bezpłatny dostęp do tej postaci w dniu premiery.

 

Ruszyły też polskie kampanie reklamowe gry na Facebooku i na YouTube. Miło widzieć reklamy w języku polskim z Tekkenem, które na dodatek są przyzwoitej jakości Natrafiliście już na nie?

Jeżeli w tym newsie nie pojawił się jakiś materiał z ostatnich dni, a warto było również o nim wspomnieć, koniecznie napiszcie o tym w komentarzu.

 

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
TEKKEN 7 coraz bliżej!

Do premiery Tekkena 7 pozostał niewiele ponad miesiąc i coraz więcej informacji o grze wychodzi na światło dzienne. Przyjrzyjmy się im dzisiaj.

Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 29-04-2017 09:05
Wyświetleń: 555
Oceny 10
Ilość głosów: 2

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!