Po wielu dniach, miesiącach, a nawet latach oczekiwań w końcu poznaliśmy oficjalną datę premiery TEKKEN 7. Najnowsza odsłona Króla Żelaznej Pięści zostanie wydana 2 Czerwca 2017 roku na konsolach Playstation 4 i Xbox One oraz na PC-tach. Wraz z tą informacją otrzymaliśmy również najnowszy zwiastun:

Grę można już kupować przedpremierowo w 3 wersjach: Podstawowej, Deluxe Edition i Collector's Edition.

Każda z wersji zakupiona przedpremierowo zyska dostęp do nowej postaci - Elizy, którą mogliśmy poznać w Tekken Revolution. Wampirzyca pojawi się w formie DLC dopiero jakiś czas po premierze, więc jeżeli chcesz ją sprawdzić w akcji w dniu premiery warto się zastanowić nad zamówieniem pre-orderu.

Jeżeli chodzi o wersję Deluxe to posiadać będzie Season Pass, czyli przepustkę sezonową. Pozwoli ona na pobieranie wielu DLC, które będą dostępne od razu i dodawane również w przyszłości. Właściciele podstawowej wersji gry będą musieli dodatkowo kupić przepustkę, aby również zyskać dostęp do dodatkowego contentu. Dzięki Season Pass wersja Deluxe już na starcie ma posiadać "Unikatowy Tryb Gry", nie wiemy jednak na czym on będzie polegał, oraz Specjalne Postacie. Wg. informacji ze sklepów internetowych będą to 2 dodatkowe postacie.

Najbogatsza i zarazem najdroższa opcja, czyli wersja kolekcjonerska posiadać będzie Tekkena 7 w wersji Deluxe, Steelbooka, Soundtrack i ogromną figurkę przedstawiającą Heihachiego i Kazuyę (wymiary: 30cm x 45cm).

Zapraszam do zapoznania się z galerią poniżej newsa, gdzie można zobaczyć jak m. in. prezentuje się figurka.


 

Żeby było jeszcze ciekawiej, wersja gry na Playstation 4 posiadać będzie ekskluzywny materiał dostępny wyłącznie na tą konsolę. Po pierwsze będą to charakterystyczne stroje (tzw. Legacy ) dla kilku postaci, które na pewno kojarzycie z poprzednich odsłon. Na tą chwilę zobaczyliśmy stroje Jina, Kinga i Xiaoyu. Po drugie Tekken Jukebox, czyli odpowiednik Tekken Tunes posiadający soundtracki ze wszystkich odsłon części. Funkcja będzie pozwalać na tworzenie własnych playlist, dodawanie ich do samej gry itp.

W galerii poniżej newsa możecie zobaczyć stroje dla 3 wymienionych wyżej postaci oraz screeny z Tekken Jukebox.

Bonusem dla wersji Xbox One będzie możliwość darmowego pobrania Tekkena 6, w którego, dzięki wstecznej kompatybilności, będzie można zagrać na najnowszej konsoli Microsoftu.

 


 

W dniu dzisiejszym poznaliśmy również minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe Tekkena 7 w wersji na PC:

 


I na sam koniec informacja od samego Harady dlaczego planowana data premiery na "Early 2017" ostatecznie stała się dopiero Czerwcem.

"Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, żeby wydać grę w tym czasie. Przekazać ją w ręce graczy najszybciej jak to będzie możliwe"

"Widzieliśmy też kilka tytułów, kilka od naszej firmy, a kilka od innych, które nie miały zbyt dobrego startu. Z powodu braku zawartości lub jakkolwiek to inaczej nazwać, gracze zareagowali odrzuceniem produktu."

Katsuhiro Harada chce uniknąć podobnej sytuacji i z tego tez powodu gra wyjdzie trochę później niż planowano:

"Chociaż ogłosiliśmy datę premiery po raz pierwszy, nie zawsze w planach był Czerwiec. Przeszło to przez długi proces i musieliśmy podjąć trudne decyzje, a to jest ich rezultat."

"Z waszej perspektywy "Early" oznaczało Marzec lub Kwiecień i nie zamierzamy tego w żaden sposób zamydlać. Zdajemy sobie sprawę, że to nie jest "Early". Bardzo przepraszam!"

Galeria

Komentarze

Hesher

Kolekcjonerka ogółem wydaje się być bardzo biedna ale i tak zamówię - oby tylko figurka była dobra

KaJot

Ja, już w ziołem wersje Deluxe z PSN i tam pisze że są 2 postacie grywalne macie pojecie jakie oprócz Elizy która tez jest w podstawce

Misiek

Stara gra, w którą jednak prawie nikt z nas nie grał. Mam nadzieję, że te DLC będą wypasione (plansze, tryby, efekty, postacie), a nie np. będą się składać z latających doniczek itd.

Szini50

Unikatowy tryb gry wycięty z gry i sprzedawany jako DLC... Czegoś takiego jeszcze ni było w Bijatyce Przy tym łatwe Fatality w MKX się chowa. To nowy poziom chciwości do którego nawet NRS nie dorasta a to naprawdę osiągnięcie brawo Namco.. Fajnie że będą wspierać po premierze sezon passem grę ale... Dlaczego wycinają zawartość z pełnej gry? Dlaczego po trzech latach czekania od EVO2014 wogole każą sobie jeszcze płacić za te DLC to powinno być darmowe sorry ale to jest stara gra spójrzmy prawdzie w oczy nie ładnie nie ładnie ale mimo wszystko dobrze że chociaż będzie te wspieranie po premierze a nie jak TTT2 po wydaniu zapomnieli o grze.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
2 Czerwca 2017 oficjalną datą premiery TEKKEN 7!

Po wielu dniach, miesiącach, a nawet latach oczekiwań w końcu poznaliśmy oficjalną datę premiery TEKKEN 7. Najnowsza odsłona Króla Żelaznej Pięści zostanie wydana 2 Czerwca 2017 roku na konsolach Playstation 4 i Xbox One oraz na PC-tach.

Autor: Młody
Reputacja 328.1
Dodany dnia 24-01-2017 00:07
Wyświetleń: 1044
Oceny 10
Ilość głosów: 4
Komentarze: 4

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!