Witamy serdecznie wszystkich użytkowników na Forum TekkenPRO.pl.

Główną tematyką Forum jest Tekken oraz wszystko co jest z nim związane, tzn:  sparry,  poradniki, replaye, turnieje itp.

 

1.Główne postanowienia: 

 - Użytkownik wraz z rejestracją automatycznie jest zobowiązany do przestrzegania zasad panujących na Forum. 

 - Tylko Administrator Forum ma prawo zmieniać i aktualizować regulamin panujący na http://www.tekkenpro.pl/forums informując przy tym wszystkich użytkowników. 

 - Wraz ze zmianami regulaminu wprowadzonymi przez Administratora, użytkownik ma obowiązek dostosowania się do nowych zasad.

 

2.Prawa i obowiązki użytkowników:

- Każdy użytkownik ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów. 

 - Użytkownik ma prawo do tworzenia nowych tematów, po uprzednim zapoznaniu się z zasadami dodawania nowych tematów na Forum. 

 - Wszelkie przejawy agresji słownej z powodu nietolerancji poglądów, religii, itp. będą karane banem. Szacunek dla drugiej osoby tworzy rodzinną atmosferę Forum. 

 - Ukarać użytkownika, który nie przestrzega zasad, może specjalnie wyznaczona grupa osób przez Admina, lub sam Administrator. Ban na numer IP wykonuje Administrator Forum. 

 - Nie należy wykorzystywać PW jako możliwości reklamy. Każdy użytkownik wysyłający spam przez Prywatną Wiadomość będzie ukarany.

-  Jeżeli masz zamiar pisać na Forum zakładamy, że potrafisz też czytać ze zrozumieniem. Stosuj się do rad administracji i innych użytkowników Forum. 

-  Tworzenie postów złożonych z monosylab  kończy się ostrzeżeniem. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w danym temacie, to lepiej daruj sobie. Akceptujemy pełne wypowiedzi poparte argumentacją. Posty nic nie wnoszące mogą być wykasowane, a "autorzy" nagrodzeni ostrzeżeniem. I zapewniamy Cię, że nie jest to zamach na wolność wypowiedzi, a jedynie usunięcie czegoś co jest kpiną z inteligencji innych użytkowników Forum. 

-  Jesteśmy Polakami! To zobowiązuje do przestrzegania zasad języka polskiego. Zdanie rozpoczynaj z dużej litery. Używaj znaków interpunkcyjnych. Szanuj czytelnika. Staraj się, aby Twoja wypowiedź była zrozumiała. Wypowiedź niechlujnie napisana świadczy tylko o Tobie i na pewno nie spotka się z akceptacją i poważnym traktowaniem innych użytkowników Forum.

- W przypadku nie stosowania się do zasad języka polskiego Administrator ma prawo dać ostrzeżenie.

-  Forma wypowiedzi jest w zasadzie dowolna. Możesz pisać językiem "mówionym". Jednak nie przeklinaj. Ochłoń, napij się czegoś zimnego jeżeli masz zamiar spłodzić posta przesiąkniętego agresją.

-  Administracja zastrzega sobie prawo do swobodnej wypowiedzi. Administrator też jest graczem. 

-  W postach nie traktuj siebie jako petenta któremu się coś należy.  Wszyscy jesteśmy wobec siebie równi. Nie licz na to, że będziesz traktowany zgodnie z zasadą "klient nasz Pan". Nie jesteś klientem. Nie jesteś Panem. Jesteś graczem. Traktujmy siebie jak ludzie.

Jeżeli tworzysz nowy temat, stosuj się do poniższych zasad: 

a) Upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział

b) Na http://www.tekkenpro.pl/forums starszy temat ma pierwszeństwo, wiec zanim założysz nowy, poszukaj czy dany już nie istnieje.

c) Tematy o podobnej charakterystyce będą zamykane i usuwane.

- Wulgarne zachowania będą nagradzane  ostrzeżeniami (2 ostrzeżenia i za 3 razem Ban)

- 1 Ban jest tygodniowy , 2 miesięczny , 3 dożywotni

 

Życzymy miłego użytkowania forum.

Komentarze

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze
Informacje
Regulamin Forum TekkenPRO.pl
Autor: Młody
Reputacja 329.1
Dodany dnia 15-02-2015 21:03
Wyświetleń: 741
Oceny 0
Ilość głosów: 0

Tagi


Tekken and characters are © Namco Bandai games. TekkenPRO.pl is an unnoficial fansite - made for fun!